• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

GS Mamavit. Užíváte ho někdo?

16. června 2014 
Ahojky holky, užíváte někdo GS Mamavit :slight_smile: ? Mě ho lékař doporučil,tak si ho asi půjdu koupit.
30. led 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mně ho taky Dr. doporučil, už jsem si ho koupila, ale mám ještě Callibrum babyplan tak nejdřív chci dobrat ten a pak začnu brát GS Mamavit
30. led 2008 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, beru mamavit, protože když si ho nevezmu, tak je mi špatně a pomáhá.
30. led 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, GS Mamavit beru celé těhu :dizzy_face:
30. led 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky beru GS Mamavit a pohoda, je pravda, že ho beru jen když si vzpomenu. Ale jinak jím i dost ovoce a zeleniny, tak je to asi v pohodě, malá roste přímo tabulkově
30. led 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No všichni známí mi tvrdí, že je pak dítě hrozně velké a tudíž je horší porod. Ale hlavně, když je zdravé :slight_smile: .
31. led 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...ja som brala GS Mamavit cele prve tehu a planujem ho brat aj druhe tehotenstvo. Maly vobec nebol nejaky velky ked sa narodil. Vazil 3400g a meral 47cm, takze si myslim, ze tak akurat :wink:. Pytala som sa na to aj mojho gynekologa ako som bola tehotna, ze mam trochu obavi z toho, ze miminko bude velke, ale on mi vtedy hovoril, ze to nie je pravidlo, nie je priamo dokazane, ze deti su vacsie prave od vitaminov branych pocas tehotenstva.
31. led 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brala jsem ho celé těhotenství, i teď, když kojím. Miminko bylo normálně veliké.
1. únor 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj-já brala taky celé těhu mamavit a dcera měla 3,25kg a 50cm :wink:
1. únor 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky beru gs mamavit....1 tabletu denně....mam to brat stálé a nebo vysadit aby mimčo nebylo moc velké.. :wink: :wink: prosím o radu.... :confused: :confused: :confused:
16. čer 2014 ve 14:00  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek