HCG 357 a už byl vidět váček - je to možné?

janikula
12. říj 2012

Chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti. Jsem po ivf, hcg narůstalo krásně, teď ale po týdnu narostlo ze 131 pouze na 357. MUDr. ale na UZ viděla 4mm váček v děloze, ale posunutý, nebyl na místě, kde by měl ideálně být. Tak je otázka, zda při hcg 357 vůbec něco může být v děloze vidět? Nebo co by to mohlo být? Pokud jste měli váček nesprávně umístěný, jak byl další postup? Mám stále obavy z mimoděložního, protože jedno už mám za sebou.

mamkamarketa
12. říj 2012

Ja myslim,ze na utz je viditelny od 1000 jednotek HCG

catlea
12. říj 2012

Já měla Hcg jen asi 303 a dr. už taky "něco" viděla a tím vyloučila mimoděložní, takže možné to je.
Přeju hodně štěstí!

eloana
12. říj 2012

@janikula ja mela 237 a uz tam taky neco bylo videt.... vzhledem k tomu,ze utz byl drive nez odber nemohl s urcitosti rici, zda to je tehotenstvi, ale bylo a dutinka uz se tam rysovala

anulinkak
12. říj 2012

Ahojky, asi je to různé... Já měla HCG 597 a ještě nic neviděla.. Tak čekáme do 15 a snad už něco uvidí..
Možná je to i UZ..
Každopádně přeji hodně štěstí 🙂

zimka
15. říj 2012

Holky a kde zjišťujete výšku HCG? To jde jen z krve, ne? Že se mi zdá, že někdo má informace - 7. den jsem měla tolik, 9. tolik a 11. tolik... Kde to berete? Máte těhutesty se stupnicí? 😀

mamkamarketa
15. říj 2012

@zimka z krve. 😉 muzes jit i jako samoplatce

anulinkak
15. říj 2012

zimko, mně tam posílá doktorka sama 🙂

keirra
15. říj 2012

Ony jsou prý taky různě citlivé ultrazvuky, může v nich být rozdíl týdne (tzn. že některý něco vidí 5. týden, jiný už 4.). A rozdíl hcg v jednom týdni je obrovský... Holky, vás posílá doktor pokaždé na krev? Já jsem byla zatím jen na první prohlídce, ale dělal mi jen ultrazvuk.

anulinkak
17. říj 2012

No já byla 2x a 2x mně posla na krev.. Mněla jsem nález na čípku a prodělala jsem 2 operace, tak asi proto a jakmile budu mít kartu, tak šupu na prohlídku na gyn. onkologii... no mám se nejspíš na co těšit... doufám jen že bude vše ok... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru