Hodně kopající prcek v pupíku, kdo jste měl nebo máte?

romantika
16. únor 2013

Maminky takovou malou diskuzi a anketu. Kdo jste mel jako ja hodne aktivni mimi v pupiku. Ja cekam druhe, a zase to same od 16tt mi skace bricho jak sjednane. Zadne prevalovani, proste silne kopani, bricho jeste nemam, ale nadsakakuje. U prvni to bylo primo silene, ani zaznamy pohybu nesli kolikrat zapsat, jak tam radila a narodilo se mi pekne torpedo -nespave a porad v pohybu. Ted podruhe zase to same. Kdo jste mel nebo mate to same, taky mate po narozeni takove aktivni deti? Nebo se z kopavce narodil i spavec? 🙂

datela
16. únor 2013

@romantika Ahojky,předem gratuluji k miminku a já mám zkušenost taky s velkým kopavcem a doma máme neřízenou střelu 🙂

romantika
autor
16. únor 2013

@datela
Dekuji.
Hhm tak to jsme dve, ted druhe bylo do 18tt klid a zase to same, rodeo jak na koni. tak se prave obavam nejhorsiho........ u ostatnich kamaradek jsem to nevidela, ze by jim taky tak brzo a intenzivne skakalo a nespavce a torpedo mame jen my. No zacinam naspavat hodiny do porodu. A mate jen torpedo nebo taky i nespavce?

camelinka
16. únor 2013

@romantika ahoj, taky sem mela siiiilene aktivniho neřáda, od pulky tehu to uz fakt bolelo a ke konci sem myslela ze mi proleze durch bokem, no a nepotesim te, mala je silenej hyperaktivec i venku 😅 😀

romantika
autor
16. únor 2013

@camelinka 🙂 dekuji, no ja to mam s prvni stejne a taky je to holka, po mesici doma uz si nasla zpusom jak prelezt celouo manzelskou postel a ve 3,5 uz po ctyrech. ale vic mne teda bralo to nespani.
Mate taky k tomu i to nespani nebo jen nadbytek energie?
Nam se za tri roky jeste v zivote neutahala - 2 hodiny plavani, sprinty, tury po horach a nic. Uchechtne se a jde se dal. Tak to uz nejak neresim, tata je byvaly sportovec tak hold drzi kondicku 🙂. Ale k tomu mame desive nespani ........ a z toho mam vetsi strach. Kdyz bylo jedno tak se to dalo ale krotit dve takove najednou tak se uz fakt obavam.
Taky s tim bojujete nebo nam zbyva jeste nadeje ? 🙂

ajinkafo
16. únor 2013

@romantika Čauky, naše malá se taky nezastavila. Kopala od rána do večera, snad vůbec v tom břiše nespala. Děsila jsem se toho, že taková bude i když se narodí. Přítel byl velmi hyperaktivní miminko, tak jsem se bála, že bude po něm. Nakonec je malá úžasně hodný miminko, krásně spinká, přiměřeně aktivní 🙂 Vyřádila se v břiše 🙂

marecek4
16. únor 2013

Terezka - kopavec,pak nespavec a řvavec,uklidnila se až po narození brášky ve dvou letech,do té doby jí stačilo spát i jen po cca dvaceti minutách nanejvýš třikrát denně-jo a k tomu byla i nejedlík,v roce měla 7,5 kila,a teď v pubertě a po ní se to otočilo,spát může celý den 😀

camelinka
16. únor 2013

@romantika no asi takhle, do pul roku to se spanim bylo na mrtvici, prvni 3 mesice sme prochodily pulku noci, navic mela reflux, furt jen rvala, pak od 9m je v pokojiku a spi celou noc,ale pres den si na vterinu nesedne, tak se aspon utesuju, ze v noci spi 😀, takze nezbyva nez doufat, ted uz vam stejne nic jinyho nezbude 😀 😅 😉

vendullka
16. únor 2013

Já měla obě děti v pupíku šíleně aktivn, ale venku naštěstí zlaté🙂

kalo
16. únor 2013

@romantika pry jsou v břiše aktivnější holky.... 😉

maxiiim
16. únor 2013

Ahojky,tak první bylo v bříšku aktivní řekla bych normálně,aspoň občas si zdřímla. Po narození nespavec,uřvanec tři měsíce,teď v téměř 3letech aktivistka,nejvíce řádí kolem půl osmé večer,v noci ji budí sny.
Teď čekám chlapečka a v bříšku téměř nespí a dělá tam neuvěřitelné pohyby,větší než kdysi Terka. Takže se připravuji,že to bude pěkný zbojník!😲 😉

palomitacheca
16. únor 2013

@romantika obě moje děti byly v bříšku hodně aktivní, Páťovi to zůstalo i po porodu, Janička je od narození klidná a moc nepláče 🙂 ale taky jsem se bála, že bude po porodu řádit jako starší bráška 😀 tu její aktivitu v bříšku nejspíš způsobovala čokoláda, na kterou jsem měla často chuť. U Páti jsem na sladký chuť neměla, ten řádil sám od sebe.

evlyn
16. únor 2013

Starší byl taky kopavec a po narození z něj bylo hloubavé a přemýšlivé miminko 🙂 Mladší byla větší kliďas v břiše i po narození 🙂

jancip
16. únor 2013

Já měla aktivní miminko v bříšku a je hodně aktivní a málo spavé i po narození.

romantika
autor
16. únor 2013

@ajinkafo
to je potesujici, ze teda nadeje jeste je 🙂))) u prvni to tak nebylo, druhy je asi dle vseho kluk, tak uvidime

romantika
autor
16. únor 2013

@marecek4
dekuji, mi neco podobne, nastesti naopak mala byla takovy jedlik, ze uz jsme vypadali na tasemnici ikdyz byla taky zouzelka. Ale znamod kamaradky to trapeni s nejedliky. druhe bude asi kluk radi taky jak cerna ruka, tak uvidim, jestli ji to privede k rozumu, treba kdyby aspon ona zacala spat a stafetu prebral mladsi. Obe najednou by byl narez 🙂))

romantika
autor
16. únor 2013

@palomitacheca
dekuji, to jsem taky mela s holcickou desnou chut na sladke, primo tuny. ted je to asi kluk a sladke mne nejede, ale radi snad jeste vic nez starsi tak uvidime. Nadeje tedy je 🙂))

palomitacheca
16. únor 2013

@romantika mně teda přišlo, že víc řádila Janička. Páťa byl aktivka a Janička byla ještě o něco horší 😀 teda jen do chvíle, než jsme začali chodit na KTG. Tou dobou pravidelně spala a dělala, že tam není 😀 a protože se jim ty líný monitory moc nezdály, tak jsme chodili opakovaně co 2 dny a nakonec mi kvůli podezření na hypoxii plodu porod vyvolali v den termínu. Naštěstí teda přidušená nebyla 🙂 i když šňůru kolem krku měla.

romantika
autor
17. únor 2013

@palomitacheca
no ja prvni nemela ani spavou v tom brisku snad nikdy, tak po ranu hodku, opravdu to bylo hodne aktivni mimi v brisku.Pres den rodeo, v noci rodeo a je to tak doted. Na monitoru jsme zase nebyli k zapsani jak tam radila a kopala do sondicek. My meli nakonec snuru trikrat kolem krku, take musim zatukat, snad to nic nebylo. Ikdyz se rika, ze prave ty pridusene byvaji aktivnejsi.
No tak uvidime, maly braska zacina byt to same, ikdyz vecer zatim vypada si da i padla 🙂))))) zatim.
Dekuji za rady a at deti rosotu ve zdravi.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru