• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holčička bere mamince krásu - platí to?

28. července 2012 
Ahoj koníkovovky. Měla bych dotaz na ty, které už ví, jestli čekají kluka nebo holčičku. Je pravda, že holčička bere v těhotenství mamince krásu, tj. že se horší pleť, vypadávají vlasy aj.? Platilo to u vás?
23. črc 2012 v 19:17  •  čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzza néééééééééééééééééééééééééé :slight_smile: já byla docela hezká, jen jsem pak hodně nabrala, ale tak do 7mého měsíce mi všichni říkali, že mi ty kila sluší :slight_smile: Mám holčičku...
23. črc 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, čekám holčičku a u mě to teda byla pravda tak napůl. Pleť a vlasy jsem měla mastné už před těhu, nijak se to nezhoršilo, ale první asi tři měsíce jsem se nepoznávala v zrcadle, vypadala jsem nemocná, máma to hned poznala, že jsem buď nemocní nebo těhotná, měla jsem nezdravou zelenou barvu v obličeji a jaksi ochablé rysy... pak to přešlo a teď mám pocit, že zase vypadám celkem normálně :grinning:
23. črc 2012 v 19:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já tedy nevím asi jak u koho :grinning: já jsem se celé těhotenství nechávala překvapit a pořád jsem si myslela že budeme mít kluka, jak jsem 'zářila' . Na začátku jsem měla trošku problémy s uhry, ale to bylo dle mého názoru z vyrovnávání hormonů. A moje známá má dvě holky a měla lepší vlasy....
23. črc 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neplatí. Já nevypadla nikdy líp:slight_smile:
23. črc 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Já to měla obráceně, u holčičky se mi pleť, exém, zuby, vlasy atd. hodně zlepšilo a v druhém těhu u kluka to byl děs, vše se mi hodně shoršilo, hlavně exémy, mastili víc vlasy a hodně otékala i se mi dost shoršili varixi
23. črc 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene ja sem mela prisernou plet samy pupinek a celkove sem vypadala priserne a mame kluka :slight_smile:
23. črc 2012 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vůbec to neplatí :slight_smile:
24. črc 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neplatí, mně všichni tvrdili jak mi to sluší a že to bude kluk ....a chyba lávky :wink: . "Krásu" mi vzal spíš pak druhorozenej chlapeček - ale zase se mi v těhotenství s ním zlepšilo zdraví :slight_smile:
24. črc 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne - a nebo možná jo, ale neznamená to, že kluci ji naopak přidávají. Teda alespoň u mě :grinning: Podle téo pověry jsme si taky mysleli, že budeme mít holčičku a máme kluka :slight_smile:
24. črc 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
z medicinskeho hladiska to ani je mozne - pretoze mas tak 200x viacej hormonov, takze v tehotenstve zenam prestavaju vypadavat vlasy a pravdepodobne sa na zaklade toho zlepsi plet :slight_smile: ja cakam dievcatko a vyzeram super :grinning: a mam ovela viac vlasov :grinning:
24. črc 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neplati :wink:
24. črc 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla tak nádhernou pleť a vlasy, když jsem malou čekala, jako nikdy :slight_smile: Takže u mě to neplatilo :slight_smile:
24. črc 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzza U mě rozhodně neplatí - krásné vlasy, nehty, pleť :slight_smile:
24. črc 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vypadala s první holkou hrozně - puberťačka hadr, teď to vypadá opět na holčičku a pleť opět hrůza :unamused:
24. črc 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neplatilo:slight_smile:
24. črc 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neplati :slight_smile: jeste ted presne pred porodem me tipujou vsichni na kluka, ale je to na 100% holcicka...A naopak, ksicht se mi docela srovnal a tehotenstvi mi pry sluselo...
25. črc 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neplatí, já vypadám příšerně, rostu hlavně do šířky a čekám kluky :slight_smile:
28. črc 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek