Holčička nebo chlapeček?

sarinka9191
23. říj 2021

Ahoj, chtěla jsem se zeptat co tam vidíte za pohlaví? 🙂 Ve čtvrtek můj gynekolog že je to holčička a v pátek na genetice že je to chlapeček 😀. Tak mě jen zajímá Váš názor 🙂 děkuji

makovice88
23. říj 2021

Pardon, ale nejak ani nevidim, kde to dite je 😂

lori1097
23. říj 2021

@sarinka9191 taky absolutně nic nevidím 😄

pajushka1
23. říj 2021

@sarinka9191 ať koukám jak koukám ,já tam nevidím ani to miminko 🙈😂

sarinka9191
autor
23. říj 2021

@makovice88 takhle by to mělo být

marselina
23. říj 2021

Ale jo holky miminko tam je. Jsou tam roztažené nozicky, ale pohlaví určit z toho je těžké. Já bych řekla holcicka, kolikaty týden prosím jsi?

littlebee124
23. říj 2021

@sarinka9191 Pardon, ale z tehle fotky není poznat ani ze tam je dite natož pohlaví.

sarinka9191
autor
23. říj 2021

@marselina 21tt

marselina
23. říj 2021

@sarinka9191 presne tak jsem se ted pustila do popsání fotky taky.Řekla bych holcicku.

marselina
23. říj 2021

Čekáme chlapečka a mame to takto.

sarinka9191
autor
23. říj 2021

@marselina tady je ten klucik krásně vidět 🙂. Právě že vidím také holčičku ale paní na genetice viděla něco jiného, ale ukázala jen něco jako "pindika" ale varlata vůbec nikde nebyla a hned na to navazoval pupečník, paní tvrdila že si je jistá že kluk. Tak mi to vrtá hlavou, samozřejmě jistota je až porod, jen mě zajímal názor i někoho jiného 🙂 budu samozřejmě ráda ať je to kluk či holka. 🙂

marselina
23. říj 2021

@sarinka9191 já bych řekla fakt holcicku u nás to bylo viditelné už na prvním screeningu.
Uvidis co ti řekne doktorka až ti bude dělat další utz nebo jestli půjdes na 3,4D tam to půjde krásne videt

sarinka9191
autor
23. říj 2021

@marselina právě přemýšlím zda jít na ten 3 nebo 4D, jdu za měsíc na kontrolu tak uvidíme a pak se asi rozhodnu zda zkusím ještě ten 4D 🙂

marselina
23. říj 2021

@sarinka9191 já na něm byla minuly týden a bylo to krasny

palja
23. říj 2021

@sarinka9191 já myslím že holka. Taky jsem měla téměř stejnou fotku a byla to holka.

veruuu_kubesovic
23. říj 2021

@sarinka9191
Díky za vysvětlení, že tam miminko vážně je, já teda nechápala co mám hledat... A co říkal gynekolog ohledně pohlaví?

sarinka9191
autor
23. říj 2021

@veruuu_kubesovic můj doktor že je to holčička a druhý den na genetice že je to chlapeček. Ale "pindik" vypadal spíš jak jen nějaký pahylek na který navazoval pupečník. A paní že si je jistá že je to chlapecek. Už doma jednoho chlapecka mám a u něj "pindik" vypadal jinak. Tak právě nevím 😀

sarinka9191
autor
23. říj 2021

@palja děkuji Vám, taky vidím právě holčičku 🙂

michaela_2
23. říj 2021

@veruuu_kubesovic to paní hned v úvodním příspěvku přece píše 😃 že jeden gynekolog řekl holcicka a na genetice že kluk. Proto sem ze zájmu fotku dala

michaela_2
23. říj 2021

Takhle mi to připadá spis na holku, ale zase na té genetice měla pani doktorka určitě k dispozici více záběrů a úhlů…🙂
Věřila bych tomu, kdo má lepší UTZ 😂

veruuu_kubesovic
23. říj 2021

@sarinka9191 fuha... Tak to bych asi zašla na 3d/4d utz, tam jsem krásně pohlaví viděla, ale u mě šlo vždy hezky vidět jak poprvé holka, tak podruhé kluk i na klasickém utz 🍀
@michaela_2 jej tak to jsem si nevšimla...

sarinka9191
autor
23. říj 2021

@veruuu_kubesovic a v kolikatem týdnu jste byla.na.3/4D ultrazvuku? Právě nad tím přemýšlím že to zkusím 🙂

marselina
23. říj 2021

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru