Holka nebo kluk - co myslíte? 🙂

operetka
28. črc 2016

tak co myslíte, je to holka nebo kluk? 🙂 Neupínám se k ničemu, ale zvědavost hlodá 🙂

andreaandrejka
28. črc 2016

@operetka Mě bylo řečeno, že v tomhle týdnu vypadají všichni jako chlapečci, že se to poznat nedá..a když, tak je to jen odhad.

operetka
autor
28. črc 2016

Mně právě pan doktor říkal, že si myslí, že ví, co to asi je. Já to vědět nechtěla, ale teď jsem bába zvědavá 🙂

bajana
28. črc 2016

Z tohto to pozna len spickovy odbornik na prenatalnu diagnostiku, povedala by som, ze vlastne ani ten nie z tohto snimku. Pri urcovani pohlavia v tomto tyzdni sa posudzuje uhol pohlavneho hrbolu ci ako sa to vola....a na to treba super oko a skvely pristroj. Takze bohuzial musis si par tyzdnov pockat, od nikoho tu sa odpoved nedozvies.

aneta33
28. črc 2016

Tak ted moc nechápu, od doktora jsi to slyšet nechtěla a ted chceš po nás na koníkovi aby jsme hádali ? 😀 Já tipuji na 50% kluk 😎

operetka
autor
28. črc 2016

@bajana to je fuk, já si to si nenechám říct vůbec (u prvního jsem si nenechala). To je jen takové plkací tipovací téma 🙂 Je fakt, že když jsem čekala první, nikdo mi nechtěl věřit, že to nevím, a slyšela jsem neskutečné způsoby (samozřejmě zaručené!!! 🙂 ) jak to poznat

operetka
autor
28. črc 2016

@aneta33 bingo! :D prostě mě baví zaručené metody, jak to poznat téměř už u ovulace. zvlášť, když to pro mě není klíčově důležité. Tohle je asi jen z přemíry radosti, že všechna vyšetření v 1 trimestru dopadla super, tak se trochu nudím :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru