• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak dlouho vás trápily těhotenské nevolnosti?

3. října 2016 
cca 2 měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
V obou těhotenstvích to bylo do 6. měsíce.
1. únor 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne nevolnosti trvaly cca do 5.mesice
1. únor 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
O začátku dokonce a festově :astonished: včetně šílených a nekonečných migrén.... V nejbližší době už to opravdu znovu nedám :pensive: :frowning2: :cry:
1. únor 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neměla jsem doposavad žádné a doufám, že už ani nebudou. Jen mám nízký tlak a zezačátku mi nechutnalo kafe, ale v podstatě, krom omezení vína na decku týdně, nevím, že jsem těhotná. Nijak mě to zatím neomezuje. Jen pro jistotu letos nebruslím :slight_smile:.
1. únor 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Mě bylo pěkně blbě 7.-12. týden, zabíral mi na to pravidený přísun jídla, takže na konci 12.týdne jsem měla +5kg :wink:
1. únor 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Pouze 6. a 7. tt. To jsem naštěstí nezvracela, bylo mi jen zle při pohledu na jídlo a tak. Od 3. měsíce mě každé ráno bolí hlava a nijak výrazně se to nelepší:frowning2: Taky se mi od konce I. trim. přidalo pálení žáhy. Jinak je mi úplně dobře :wink:
1. únor 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mne neni blbe jen behem jidla. A to se k nemu musim nutit. Jsem 11tt a bohuzel mi nevolnost zacala velmi zahy, uz ve 4tt, takze si v tom pekne hovim.
1. únor 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
U prvniho: Bylo mi blbe (asi 3x jsem se i pozvracela), rihala jsem, byla jsem nafoukla, mela jsem prujem... no same lepsi, a to od cca 9tt az nekdy do 20tt.
U druheho: To same, mozna malinko horsi, akorat zvraceni se mi vyhnulo (vzdycky jsem to nejak rozchodila), trvani taky asi od 9tt do 22tt.
1. únor 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
U prvního těhu jsem blindila skoro každý den někdy od 7 tt do 14 tt, úplně dobře mi začalo být po 17 tt a pak se nevolnosti vrátily na konci těhu :sweat_smile:

U druhého těhu mi nebylo blbě vůbec :dizzy_face:
1. únor 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě bylo špatně od 7 tt když jsem zjistila,že jsem těhotná :slight_smile:)))) asi do 15tt.
1. únor 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
od 8tt do 12 tt, kdy jsem skončila v nemocnici na kapačkách, páč jsem zvracela komplet všechno i vodu :unamused: pak to ale přešlo....no a začala jsem omdlívat :grinning: :wink:
1. únor 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já si to právě teď užívám se vším všudy :( jsem v 8tt a začlo to zhruba před 3 týdny. Tak se jen modlím aby to brzy skončilo.... :frowning2:
1. únor 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky .. no ja sem zvracela jen jednou a to tak v8 tt bych rekla.. ale spatne jako od zaludku a jako na vode mi byvalo tak do toho 4 mesice. .ble..
1. únor 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne uplne od zacatku (jeste jsem ani nemela dostat MS a uz se mi navalovalo) do cca 15. tydne
- tolik jsem nezvracela, ale spatne jako na zvraceni mi bylo temer cely den - nejhur vecer
1. únor 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já zvacím až do ted....jsem v 8 měsíci :angry:
1. únor 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u prvního vůbec, u druhého si pamatuji, že mi bylo zle jeden jediný den, a to bylo v 8.týdnu.. A teď,nezvracela jsem,jen jsem kolikkrát měla fakt na mále...ale zle mi bylo denně od 4.-16.tt pocit na zvracení, ale nikdy nic... Z toho mi bylo jasné, že čekáme holčičku.. ;)
1. únor 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
do 5. ěsíce
1. únor 2011 ve 21:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Při prvním těhu jsem zvracela snad jen 2x a teď ještě vůbec.Ani mi není špatně. :slight_smile:
1. únor 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak ja se mela uplne bozsky :D na tehotenstvi jsem prisla az ve 4. mesici ten malej sibal o sobe nedal nijak vedet :D a tak to bylo cele tehotenstvi -jedine co me kdy behem tehotenstvi bylo az ke konci kdyz mi zacli radit mlecne zlazy :Djak rikam krome prsou mi absolutne nic nebylo kdyby ten sibal nezacal kopat a ze to byla prvni liga fotbalu :D tak bych snad do porodu nevedela ze jsem v tom ... :D prala bych to kazdemu ...
2. únor 2011 ve 02:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, u prvního těhu jsem žádné nevolnosti neměla, jen mi bylo blbě od žaludku při jízdě autem nebo autobusem a to jsem i několikrát při cestách zvracela. Ale jinak všechno v pohodě.
Teď při druhém těhu mi začaly nevolnosti někdy kolem 5. - 6. týdne a trvaly cca do konce 4. měsíce. Ale zvracela jsem jenom 2x, ale blbě mi teda bylo celý den každý den.
2. únor 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokaždé od 6. do 10. týdne. Ne zvracení, ale žaludek na vodě.
2. únor 2011 v 07:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevolnosti jsem neměla vůbec žádné, nezvracela jsem ani jednou.
9. únor 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nezvracela snad jen jendou ráno ale bývalo mě špatně v noci to mě aji budilo a měla sem furt hlad a to do cca 11týdne
9. únor 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevolnosti a pravidelné noční zvracení (kolem 22 hod) od cca 14 týdne asi do 22 tt. Pomáhali mi přes den pak ty bylinková lízátka pro těhotné a ráno před vstaním čaj a suchary u postele. Dost mě pak boleli kyčle a chytli asi 3x záda. Záchvaty hladu až na zvracení jsem mívala v noci od 9 tt také...
10. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě asi od 6tt do 15 tt :( ale vždy večer...zvracela jsem jen jednou ale to bylo spíš s toho že jsem se přejedla mandarinkama,snědla jsem 2 kg najednou :slight_smile:))))))
10. únor 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ráda, že v tom nejsem sama. První 3 měsíce kromě jednoho celodenního bolení břicha nic. Teď čtvrtý a pátý měsíc si užívám kocovinu, nutkání na zvracení, mdloby a závratě. jsem zvědavá, kdy to skončí :frowning2:
14. lis 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
U prvního dítěte do ukončeného třetího měsíce u druhého do porodu :frowning2: :unamused:
14. lis 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě trvaly do 4 měsíce sem většinou jsem celý dopoledne jen proležela a prospala a občas mě to trápí i ted ke konci těhu
14. lis 2011 v 16:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do pátého měsíce :pensive: je fakt, že do té doby jsem i "hubla" a přibírala až přešly..
14. lis 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek