Jak jste poznaly, že vám odtekla plodová voda?

martonina
17. bře 2019

Holky jen mě zajímá zda jste poznali když vám odešla plodova voda. Vždy si to prectavuju jako když z vás v jednu chvilku vyteče rybník 😂😂 ale dnes jsem šla ráno čůrat a když sem se zvedla tak mi po noze stekl takový proud tekutiny..přemýšlela sem co to je a myslela si že na plodovou je to málo i když že bych si takhle ucvrnkla ? 😂😂😂 Pak sem koukala na net a tam psali že může odcházet postupně... Tak nevím. Bolesti nemám.. jak jste to měli vy ? Jsem 37tt

juvatenka
17. bře 2019

Ahoj, mě praskla v 36tt v noci. Ležela jsem a měla jsem takový divný pocit, pak jsem najednou ucítila mokro, vylítla jsem z postele. V první chvíli jsem nevěděla, jestli je to plodovka a nebo jsem nějak neudržela moč 🙂 Běžela jsem na záchod a pořád to ze mě mírně teklo, dala jsem si vložku a na ní bylo vidět, že je to narůžovělé a už jsem o tom nepochybovala, ale tajně si přála, aby to ještě nebylo ono! Jela jsem do porodnice, tam jim dala tu vložku, oni na to nalili nějaký roztok a po té, co to zmodralo mi řekli, že už tam zůstanu, že budu rodit. Pořád to ze mě vytékalo postupně až vlastně do porodu.. Porod byl rychlý a narodila se nám, sice předčasně, ale úplně zdravá holčička 🙂

markyszek
17. bře 2019

@martonina mně porod vždy začal kontrakcema, když mi pak praskla voda, tak to byl jen takový malý pramínek, že kdyby porod začínal vodou tak to nepoznám 🙂

leymea
17. bře 2019

Ahoj. No me probudilo jakobych ucuravala. Kdyz se to stalo ctyrikrat tak jsem bezela na zachod. Tam nic, akorat jsem mela mokre stehna, tak jsem si rikala, ze to asi bude plodovka. Od te doby zas netekla a kdyz jsme prijeli do porodnice tak mi delal vysetreni a praskla voda, v tu chvili jsem si oddychla, ze nepraskla v aute 😀 takze doma mi jen propoustela a v porodnici pak praskla.

sudylichozrout
17. bře 2019

Stejne je vtipny, jak je to tezce individualni zalezitost. Mam za sebou dva porody a ani u jednoho mi voda neprdla, museli mi ji pichat v porodnici. Pritom jsem mela kontrakce po trech minutach a od pichnuti bylo vzdy do hodinky hotovo. Obcas me to mrzi, tesila jsem se na porod a la americky film, voda praskne treba v supermarketu a bude rodeo 😀 A ono prd, no... 🙂

cinam
17. bře 2019

Mě odtekala fakt po troskach dva dny (ale já nikam nejela, myslela jsem si, že to je třeba zátka). Do porodnice jsem pak jela až s kontrakcemi po dvou minutách a tam mi i dělali test z té vložky a řekli, že to byla plodovka. No a v tu chvíli co mi to řekli, tak mi fakt rupla a to jsem teda poznala hned 😁 ale měla jsem porodnickou vložku a ta to vše pochytila, takže zase tak moc té vody nebylo

zoyee
17. bře 2019

U mě to byl fakt ten rybník, pocit, jakoby mě někdo dole zatáhl a rup. Jak když vylejes kýbl s vodou.

cilkat
17. bře 2019

U mě praskla při vyšetření... a ten "lavorek" pod křeslem jim fakt byl k ničemu.
To, že se zvedneš z WC a ještě z tebe něco vyteče, považuju za normální... jak je mimi nacpaný dole, tak je spoustu věcí přeškrcenejch a prostě "otevřeš novou cestu"... já se už dva tejdny zvedám na dvakrát...

martinka8338
17. bře 2019

No ja to popravde dneska taky googlila jsem 36tt a dopo jsem si psikla a hned ze me vylitla zluta tekutina a tak nevim taky,od te doby se nic mela jsem vlozku,tak vim ze zluta no uvidíme. 🙂

veroni_21
17. bře 2019

Mne ani neodišla 😂 malá sa narodila v plodovom obale...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru