Únik plodové vody po sexu?

tamara200
5. dub 2021

Dobrý den
Včera se mi stala taková trošičku divná věc, s přítelem jsme ráno měli pohlavní styk, po cca nějakých 20 minutach jsem se zvedla z postele, a šla se obléknout, když v tom ze mě začalo cosi vytékat, jako sperma mi to nepřišlo, bylo to opravdu spíše vodnaté…
Nejdřív takový menší pramínek, pak par kapiček a konec, myslela jsem že jsem se asi teda počůrala, tak jsem to neřešila 😀.. šla jsem tedy pro toaletak a utrela jsem to, ale nezapáchalo to jako moč, ani to nebylo nažloutlé..
Konzistence byla spíše vodnatá a malinkato mazlavá, barvu to mělo čirou lehce bělavou..
myslíte že by to mohla byt plodova voda? Nebo třeba jen to sperma po sexu? Ale toho mi zase přišlo moc na sperma.. 🤷‍♀️
Včera vůbec žádné bolesti, dnes tedy bolest pobrisku a zad, ale to je u mě skoro na denním pořádku..
Jinak jsem 34+4tt

klokanka31
5. dub 2021

@tamara200 Sperma je vždycky po pár minutách vodnaté. Myslím že to bylo ono.

domza
5. dub 2021

Myslím ze to byl vodnatý výtok. Ke konci těhotenství se mi to vzdycky stává. Hlavně prave když změním polohu, jako třeba když vstanu. Pokud to neteče pořad nebo alespoň neodkapava pořad i v klidu tak to plodovka nebude.

littlebee124
5. dub 2021

@klokanka31
Též si to myslim. 🙂 taky kolikrát po sexu jdu na záchod co jde ze sebe dostanu a pak třeba za hodinu ještě ze me toho vytece fakt hodně, ze si musim vyměnit i kalhotky 🙏🏻

leniczka23
5. dub 2021

Buď vodnaty výtok nebo sperma, ono se v tu vodu uvnitř mění tím teplem. Hlídej to, pokud bys to.pozorovala dál tak se zmiň u doktora nebo zajdi pro klid.

klokanka31
5. dub 2021

@littlebee124 Přesně, já když po sexu vstanu, tak na posteli mokro. Do toho minimálně musím dvakrát na wc, a když jdu někam ven, tak si pro jistotu beru intimku 😒

keksikova1
5. dub 2021

A u mě to vypadalo podobne v 35.tt,zastavovali mi pak porod,protože to voda byla. Mléčný to nebylo teda,spíš fakt jako nažloutlá mazlavejsi voda.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru