• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak jste zjistily, že jste těhotné?

9. dubna 2015 
na jedne vyjizdke na koni mi prislo troska špatne tak jsem sla o tyden k lekarke a ta mi rekla ze koncim treti mesiac tehotenstva. test som si nerobila. len mi tak blislo ze som asi tehotná a bola to pravda :slight_smile:
22. lis 2014 ve 20:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně bylo před blížící se MS pořád hrozně dobře a každoměsíční špatná nálada a nabroušenost ne a ne přijít. Břicho nafouklé a trochu bolestivé bylo, ale jinak než normálně.
1. pro 2014 v 01:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ta kovová chuť je myšlena že vážně cítítě kov? Nebo že právě necítítě nic ... chuť jídla pořádně......?
5. pro 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysicka00 Já teda zezačátku měla opravdu pocit, jak kdybych v puse žvýkala hřebíky.. :slight_smile: Teď mám místo hřebíků často v puse pocit, jak kdybych měla týden nevyčištěné zuby, taky lahůdka :slight_smile:
5. pro 2014 v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky poradte mám tak týden před MS bazalka je tak nějak kolem 37 pořád a bolí prsa a svědí trochu bradavky a bolí hlava ale né stále a stejně tak i břicho a do toho i únava má to takhle někdo při počátečním těhu?
9. dub 2015 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
haninka123: takhle jsem měla - začaly mě bolet prsa, podbřišek a cítila jsem se unavená. Pak mi nad dvěma čárkami na testu málem vypadly oči. :grinning: Dr mi o týden později potvrdila, že jsem 5tt.
9. dub 2015 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ubytek energie (uz v tom tydnu kdy jsme pocali), bolavy prsa cca 14 dni pred ocekavanou MS a 3 dny zpozdena MS (to uz jsem vedela ze se neco deje) :grinning: U prvniho testu najely 2 silny carky okamzite, takze jsem vedela ze to rozhodne neni planej poplach
9. dub 2015 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě nepřišla MS, ještě jsem tomu nedávala naději, ale po dvou dnech jsem to už nevydržela a udělala si test. Dvě čárky se objevily a dr. mi řekla, že jsem v 6tt. Super, jelikož jsme to zjistili s manželem 23.12. - takže pod stromeček :slight_smile:
9. dub 2015 ve 12:34  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me zacaly bolet prsa, pichat na vajecniku, delalo se mi mdlo z vonavrk, ktere jsem do te doby pouzivala...
9. dub 2015 ve 12:37  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek