Jak reagují vaši pejsci na vaše těhotenství?

amalka89
7. črc 2014

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jak reagují vaši pejsci na vaše těhotenstvi? máme hrozně aktivní fenku (kříženec boxera a jacka russela) ale zdá se mi, že se od té doby co jsem těhotná trochu uklidnila a už po mě nehopsá jak dřiv🙂 jaké máte zkušenosti vy? a co se psem po porodu? Máme jí doma a ze všech stran slyším, až budeš těhotná musíš jí dát ven, vždyť je hrozně akční,ale mě se do toho teda opravdu nechce,přišlo by mi to jako zrada vůči ní🙂

martam123455
9. říj 2020

Dobry den mam dva psy kdyz je jdu vyvencit tak utoci na jine psy a jsem tehotna v 6 měsíci

ilema
9. říj 2020

@evaamy takovy dotaz, neb já mám evidentně trochu jiný přístup, pes je pes, dítě je dítě. A to s vámi v posteli bude spát, i když tam bude případně spát i vaše dítě? Já se jen ptám, moje představy, jak mi děti budou spokojeně hajat v postýlkách vzaly po jejich narození za své. A nějak si ani vlastně neumím představit, že spím se psem a dítě odložené jinde 🤷‍♀️ Neberte to jako rypání, u nás mají oba psi své místo, do postele, na pohovku nesmí a ke staršímu dítěti do pokojíčku mají taky zákaz. I když vysávám a vytírám každý den, je to teda dost čurbes, natož v posteli...

martam123455
10. říj 2020

Ja snima nespim v posteli mam problem ze kdyz jdu je vyvencit tak mi útočí na jije psy to nikdy nedelali

martam123455
17. pro 2020

Moje fenka byla jako zlatíčko než jsem od tehotnela teď se chová jako potvora útočí a zvířata a na lidi A kam jdu jde se mnou

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru