Jaký máte názor na proteiny při kojení?

ela_ellie
28. črc 2021

Holky, zajimal by me nazor na proteiny pri kojeni, pripadne jestli nektera z vas pouziva? Po porodu se chci zacit hybat a dostat se pomalinku do formy, dve deti a momentalne plus 30(jeste stale jsem neporodila, mam mesic).. ano, soustredim se na miminko a hlavni je samozrejme zdravi, ontom zadna, ale proste uz se tesim, az zacnu fungovat zase normalne 🙂 kazdopadne jsem oslovila ctyri trenery a vsichni mi navrhuji prave protein jako doplnek, a ze pri kojeni je to uplne super vec.. Ja tomu spise neverim a proto se chci zeptat, jak to mate vy? pripadne pouzivate nektera a jaky? Dekuji za nazory 🙂 hezky den vsem 🙂

no1
28. črc 2021

@ela_ellie nevěříš čemu?
Protein je jako doplněk fajn, pokud nejsi denně schopna najíst tolik bílkovin, kolik je třeba a cvičíš
Při kojení ho taky můžeš, ale primárně bych si hlídala jídlo, ať jíš dost s ohledem na aktuální potřeby
Kojení samo o sobě stojí dost energie, plus to cvičení k tomu

A doporučila bych ti najít trenéra, kterému teda budeš věřit a ten ti odborně poradí, než tady vařit z vody 😁

barmil
28. črc 2021

@ela_ellie protein je dobrý doplněk, kdyz nestíhás varit a jíst kvalitně a mit ze stravy dostatek bílkovin. Můžeš s nim nahradit třeba svačinu. Ale jako primární zdroj bych ho nebrala. Já cvičila az do porodu, pak hned chůze, po sestinedeli kettlebells, plavání, běh, ted je synovi rok a jsem na váze, co jsem měla naposledy před 12lety a protein fakt mám jen, když jsme třeba venku na výletě, tak když ostatní tlaskaji parky v rohliku nebo jiný fast food, ja si dam protein.

luhana
28. črc 2021

@ela_ellie
Jelikoz mi miminko nedovoli si vyvarovat, tak si jeden denne davam, abych doplnila bilkoviny.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru