Je možné mít ovulaci den před MS a otěhotnět?

dee922
23. zář 2014

Ahoj holky, je možné mít ovu den před ms a otěhotnět? Stalo se to nějaké? Došla normál ms? jelikož vypadá ovu test, že ovulka dojde, ale já mám 3 dny před ms ☹ ta jsem zoufalá a nevím zda je pravděpodobnost, že se zadaří

naomi6
23. zář 2014

Ahoj, tak možné je úplně všechno. Můžeš mít ovu 3 dny před ms, ale ta luteální fáze by byla tak krátká, že by zřejmě nestihlo mimi uhnízdit. Každopádně to zkus a pak bych spíš řešila s gynekologem úpravu cyklu. Držím palce 😉

anushka111
23. zář 2014

ano možné to je, já měla delší cykly a tak jsem těsně před ms otěhotněla, lékař mi pak řekl, že dle všech informací jsem měla zkrátka 2 ovu za cyklus 😉

7504
24. zář 2014

Nezoufej.Já jsem několikrát otěhotněla pouze tímto způsobem.2 nebo 3 dny před ms,pak se normálně ms dostavila a za měsíc už nepřišla.Hodně štěstí. 😉

verlis1
24. zář 2014

taky jsem mela dlouhe cykly a ovu az nejaky plus minus 25DC a zrovna jsem otehotnela

janaturk
24. zář 2014

MOje maminka mě i sestru počala vždy při menstruaci. Moje sestřenice je zrovna tak počatá. Všechno je možné. Já mám druhé dítě počaté po porodu bez menstruace 🙂 úplně

andelka
24. zář 2014

Ovulace může přijít různě, i v každém cyklu jinak. Ale, obvykle nebývá dřív jak 10DC (u hodně krátkých cyklů), nejpozdější den asi neexistuje. Každopádně po ovulaci by měla MS přijít za 9-16dní. Pokud je luteální fáze kratší, bývá problém s dostatkem času na zahnízdění. Je ale možné zhruba v době MS slaběji krvácet, ale těhu pokračuje normálně dál.
Pokud ovutest tvrdí že ovulace teprve bude, pak asi nemáš do MS tři dny, ale více. Cyklus prostě bude delší.
A po porodu je normální otěhotnět ještě před první MS, protože ovulace ji předchází.

smudla2014
26. zář 2014

Kvůli tomu mi nemužou ted urcit termin.. Mě gynekoložka řekla že jsem si MS vymyslela jako datum.Při tom si to píšu 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru