• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je normální mít v těhotenství pořád studené břicho?

24. září 2014 
Jsem v 16 tt a mám pořád studené břicho. I když jsem třeba zachumlaná v posteli nebo teple oblečená a šáhnu si na břicho tak je jak cizí, studený. U doktorky na to nebyl čas nebo jsem vždy zapomněla se zeptat, tak mě zajímá, jestli i ostatní těhulky jsou studenobřiché a je to něco jako mimčova klimatizace :slight_smile: Nebo jestli to není normální :frowning2: Děkuji za odpovědi :wink:
1. čer 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
studený jsem ho měla jen tehdy, když jsem na sobě neměla těhu kalhoty - ty s lemem přes bříško... jinak ne:-/
1. čer 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevím...mě to připadá divné, ale třeba to někdo měl....
1. čer 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to slyším poprvé, já to teda neměla a neznám nikoho kdo by to měl, ale je to jiný stav tak je asi možné všechno. :slight_smile:
1. čer 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho měla v tom období taky studený. Ani nevím kdy to přestalo,nebo jestli jsem to přestala pozorovat. Ted už je pupík tak velkej, že mám ted jiný starosti než studený břicho :grinning:
1. čer 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jidusha ahojky...nevím teda jestli pokaždé ale občas ho mám také studený :grinning: Mudr jsem se na to neptala ale myslím si že to nic neznamená,takže to nějak neřeším...
4. čer 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Taky jsem ho občas mívala studené :sweat_smile:
4. čer 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jojo taky mám občas bříško studený....asi je to normální, doufám :slight_smile:
5. čer 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,,mám taky otázku jsem 29tt a taky mám pořád ledové bříško..už tak od 19tt...nikde se o tom nemůžu dočíst..myslíte že to může něčemu vadit???? moc díky za odpověd
10. bře 2013 ve 13:03  •  čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky hoky tak stim studenym briskem to mam taky už od začátku tehu ted jsem 22tt a i ted kdyz si na nej sahnu mam ho studeny ale proc?? to nevim taky
24. zář 2014 ve 22:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek