Je pravda, že po prodělané toxoplazmóze se rodí kluci?

andy001
7. únor 2012

Ahoj děvčátka, prosím o radu,nejspíše jsem těhotná zhruba 6 tt, chtěli jsme holčičku ale někde jsem četla že pro prodělané toxo.... se rodí jen kluci.(zdraví je na prvním místě to ano, ale po dvou raubířích bychom s manžou chteli holčičku) co
je na tom pravdy? Budu ráda když se někdo ozve a poradí,děkujííí

svanhild
7. únor 2012

v květnu 2010 jsem měla toxo a letos v červnu čekám chlapečka...četla jsem, že se rodí častěji, ale ne, že by se holčičky nerodily vůbec

andy001
autor
7. únor 2012

@svanhild Právě by mě zajímalo kvůli čemu se rodí častěji :-/ u prvního syna nevím zda jsem ji už prodělala ale u druhého si pamatuji že mi sestřička říkala že jsem ji prodělala 🙄

svanhild
7. únor 2012

tady na koníku už jedna diskuze je a půlka holek, co tam psala měla holčičky🙂

staninka77
7. únor 2012

@andy001-Já jsem před dvouma roka měla v těhu i Toxopalzmozu a narodil se kluk takže si myslím že více přežívají mužské spermije jak dívčí.
Taky jsem si přála holku ale četla jsem to někde na netu že se rodí převážně kluci.
Musela jsem podstoupit plodovou vodu i odběr pupečníkové krve.Celé těhu brala po 8.hodinách antibiotika a jak se narodil musely jsme celej rok chodit na vyšetření na infekčním v děcké nemocnici.
Malej je zdravej.
Mě ty hodnoty dlouho nešly dolu ale už prej na ně nemusím.

andy001
autor
7. únor 2012

@staninka77 aha, to já bohužel nevím kdy jsem ji prodělala, mě jen sestřička po odběrech říkala, že jsem se s toxoplasmozou setkala a prodělala, vůbec o tom ale nevím 😉
No já to zkoušela na netu hledat, ale nenašla jsem, a taky nechápu kvůli čemu se teda ti chlapci rodí víc 😒
Zdá se mi to nějaké divné, no tys ale toxo neměla a máš už 3 kluky, tak třeba to byla jen náhoda 😉
Každopádně já mám druhého syna den před Ovulkou a prvního asi taky u Ovulky nějak, ted jsme to zkusili 10DC
tak snad se ta holčička povede, a tobě jí taky moooc přeji 😵

staninka77
7. únor 2012

@andy001-TO ten 10DC znamená to že je to od první menzes počítáno jestly ano.
Tak já to měla 9.od menses a stejně se nám povedl kluk myslím toho třetího.
A ten prostřední byl 11.den od menzes. 🙂
Mě dr.říkala že co nejdříveč po skončení menzes by měla vyjít holka. 😉 a stejně je to kluk.
Ale já měla ty hodnoty hodně veliké takže je pravděpodobnější že vyjde kluk z třé toxopazmozy je to záhada že jen přežívají klučiččí jak holčiččí.

staninka77
7. únor 2012

@andy001-První kluk je ne¨ěkoho jiného a ti druzí dva jsou mého přítele co sním žiji.
A taky mám velikej odstup mezi něma Marek je 5.3.měsíce od Jiříka a Jirka je upúlně to samé od Šimona 5.3.měsíce-Je to hodně odsebe.

andy001
autor
7. únor 2012

@staninka77 aha, jojo počítám to i s MS 🙂 No já špiním ty 2 dny před MS takže jsem ji měla 9 dní no a 10 den to vyšlo🙂 Jinak hodnotu už nevím kolik jsem měla asi néé vysokou 😒
Co jsem ale četla tak některým vyšla holka dokonce třeba 3 dny před MS 😕 Taky jsem četla že když chce někdo holku tak by s partnerem neměli mít sex, měl by byt jen jednou po delší době a právě max ty 2 dny po MS 😔

andy001
autor
7. únor 2012

@staninka77 No já mám kluky přesně 4 roky od sebe, první byl na termín a druhý byl o týden dříve🙂
To podle mě nehraje roli, jak jsou od sebe nebo ano? protože třetí bude taky od toho nejmladšího skoro 4 roky 😅

staninka77
7. únor 2012

@andy001-Třeba ti to vyjde.
Držím moc palečky včera jsem založila diskusy na téma jak se dělá holčička je to v těhotenství tak jukni třeba ti to i pomuže.
A měřiš si BT zda jestly to tak mám zkusit nebo né.
Ono se říká že před ovu by měla vyjít holka,ale fakt nevím jsem hopdně zmatená ze všeho co se kde píše.

staninka77
7. únor 2012

@andy001-Já si taky myslím že to nehraje roly jak jsou od sebe kluci.
Ty už jsi těhu nebo se pokoušíte. 🙂

andy001
autor
7. únor 2012

@staninka77 no mým kamarádkám to hned nějak po MS vyšlo 🙂 podle stáří krve apod. mi to nevyšlo, podle toho bych měla mít 2 holky a né 2 kluky🙂 Takže asi nezbýva nic jiného než se řídit tou ovulkou 😅
BT jsem měřila u mladšího syna tak proto vím že jsem otěhotněla den před Ovulací 🙂
Bt můžeš měřit a gělat graf🙂 ja to ted neřešila Ovulka by měla být v půlce cyklu, takže jsme to zkusili hned po MS a jen jednou a kdybych neotěhotněla tak bych to příští měsíc udělala stejně 🙂

Jinak jsem četla hodně v diskuzi jak na holčičku a holky tam psaly taky, že po MS a vyšlo jim to 🙂

andy001
autor
7. únor 2012

@staninka77 Já už těhu jsem, měla bych být cca 6tt 🙂 příští týden jdu k dr 🙂

staninka77
7. únor 2012

@andy001-Tak snad se nám podaří asi to zkusím dva měsíce a uvidíme jak tu hodnotu budu mít i si koupim ty testy na ovu. 🙂 BT se maličko bojím ale sna to nějak zvládnu. 🙂
A nebo to hned jak skončí menzes jít do toho a zda dva dny znovu.
Ještě jsem přemýšlela že to udělám dva dny přee menzes a potom hned po skončení menzes.

staninka77
7. únor 2012

@andy001-Tak držím moc palečky aby to ta holčika vyšla musíš my pak napsat jak budeš vědět v tom 20.tt

andy001
autor
7. únor 2012

@staninka77 No já být tebou: když to chcete zkoušet po MS tak za 2 dny bych to nezkousela znova,protože se třeba trefiš do Ovulky a bude to zase kluk 😉 já byt tebou zkusim 2-3 dny po MS pokud máš MS 7 dní (a cyklus 28)🙂 a potom až bych zkusila před MS🙂

andy001
autor
7. únor 2012

@staninka77 určitě dám vědět 🙂 Snad se zadařila princezna 😵 ještě někde zkusím pohledat na internetu o té texop... a pohlaví 🙂

staninka77
7. únor 2012

@andy001-Zkus se podívat ale mě vyšel kluk.
Moc ti jí přeji aby jí měla.
Právě mě se ten cyklus nějak zhoršil měla jsem vždy po 28.dnech a tento měsíc jsem je měla hned po 24.dnech tak fakt nevím co se semnou děje.
A menzes mívám tak 5.dní.
Dík třeba to tak vyjde.

andy001
autor
7. únor 2012

@staninka77 aha 🙂 Tak zkus měřit 🙂 Budu držet palečky 😵 🙂
Já to mívala pravidelné co 28 ale cca po roce od druhého porodu se mi to nějak rozhazelo 😠
Někdy špiním před MS, tím pádem to mám dýl a někdy jsem třeba nešpila vůbec a měla to až 30 den 🙄

andy001
autor
7. únor 2012

@staninka77 Taky ti ji přeji 🙂 Tak pak dej taky kdyžtak vědět jestli se zadaří 🙂

staninka77
7. únor 2012

@andy001-Já po Jiříkovi jsem to měla pravidelné bez problému a jak se narodil Šimon mám to nějaké rozhašené,minulej rok jsem si myslela že jsem těhu protože tu menzes jsem měla šíleně labou a od prosince jí mám docela dohně.uvidíme tenhle cklus jakej bude zda po 28/.dnech nebo se to prodlouží na 30,dní.
Hlavně aby ti vyšla 🙂

staninka77
7. únor 2012

@andy001-Klidně si mužeme tady dál psát jesrly chceš nebo přez zprávy.
Musím už končit jedu na chvíludo města.pá.
A díky. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru