Jídlo v těhotenství, jak teď papáte?

Maminky jak ted v těhotenství papate, mě přijde že sní na co přijdu. U prvního těhu jsem ani tak mmoc nejedla, a nebřibírala, a ted no děs. Nějak to zastavit nebo budu jak sud za chvilku. Strašně se mi i napíná břicho, až jje mi těžko 😞(((
kacirek00101
3. led 2013
Ja mam asi ten stejny problem,bohuzel. Pred tim jsem jedla zdrave a ted snim na co prijdu,hlavne sladke. Cukrovi pres vanoce bylo neco na me. Na to,ze koncim 4.mesic,jsem pribrala uz moc. Bricho se mi napina taky,mam ho vyvaleny jak neco,az je to neprijemne. Asi je to i o vuli,protoze ted se snaxim jist zdraveji ,hodne zeleniny a ovoce a kupodivu mi chutna i toto.
lrg
3. led 2013
Já moc žravá nejsem, co do kvantity. Ale mám potřebu jíst ve velkém to, co jsem dříve moc nejedla - ovoce a čokoládu. Že si tělo říká o ovoce to chápu, ale co ta čokoláda........... 🙂 A přibíráš nějak hodně?
mafeska
3. led 2013
snědla jsem na co jsem měla chuť a když jsem měla málo tak jsem si prostě přidala. Říkala jsem si že mám na to nárok a kolik toho sním jsem neřešila. Cpala jsem se pořád citrusovými plody a bombonama 🙂 A to napínání jsem měla každý večer nevim jestli to bylo tim že víc jim. Řikala jsem si že malá roste a kůže se mi hdoně napíná. Vždycky jsem se lehla a musela jsem to přetrpět.
ajuska245autor
3. led 2013
jak kdy, první měsíce jsem prozvracela, a zhubla bala jsem se že i moc a ted, nemohla jsem citít vubec nic, jim ovoce ktere jsem moc nemusela 1 banan za půl roku, ted jak divá a pomerančový džus, fuj a ted. Cukroví to ani nemluvit, a čokoláda, zamykat předemnou. Ted mám 60kg, u první ho jsem měla původní váha 50kilo a dala jse to na 60kg, ale nechala jsem to v porodnici přijela jse dom a měla jsemm 51 kilo, ted jsem 22 týden a děs. 😉
ajuska245autor
3. led 2013
@mafeska to znám, mám to každy večer taky ale to bude asi s přežranosti, snažim se přijít na to co tu bude, protože to nevíme neukázalo se nebo to bylo špatně vidět.
luciekremenova
4. led 2013
@ajuska245 Podle těch chutí si myslím,že čekáš holčičku.Já to tak měla u holky. 😉
ajuska245autor
4. led 2013
@luciekremenova Je to mě potěšilo, no dneska snad už se to dozvíme, jinak děkuji 🙂
dancia
4. led 2013
Ahoj holky, já jsem nikdy moc nemusela čokoládu a sladké .. a teď?? JÍM DENNĚ 🙂 mám hodně chutě na sladké a také na ovoce, denně jím pomeranče nebo mandarinky.. a mám hodně chuťe i na sladké pití..
takže myslím, že si vynahrazuji to, co jsem nikdy nechtěla nebo neměla chuť 😃 Jinak jím hodně, přijde mi spíš, že mám pořád hlad... ale nemusím moc pikantní nebo ostré a to jsem naopak před těhu milovala.. A čekám chlapečka 😎

Začni psát odpověď...

Odešli