• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem 5+něco týden, ale podle utz mladší. Je to normální?

3. února 2012 
Ahoj holky. Prosím o radu. Podle výpočtu poslední menstruace, která byla 23.12. bych měla být asi v 5tt+5. Doktor mi dnes dělal ultrazvuk a mimi je tak malinké, že utz ještě neurčil stáří. Bojím se, aby nešlo o zamlklé těhu. Má někdo podobnou zkušenost?
1. únor 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já. Měli jsme podle ms 6+3 a ještě to bylo malnké, nebylo ani srdíčko. Vše pak dohnal
1. únor 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojda. Ja byla na prvnim UZ 6 plus 0 a taky nebyl vubec plod videt.. Jen gestacni vacek. Za dva tydny jsem sla na kontrolu a mimi bylo krasne videt, i srdicko bilo :slight_smile: Podle velikosti je o cca 6 dni mladsi nez podle vypoctu z MS. Takze zadny strach, tohle je uplne v pohode a vsechno bude v poradku :wink:
1. únor 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, já to měla u druhého těhu taky tak, šla jsem 6+ něco a nebylo srdíčko, nic, jen váček. Po týdnu znovu kontrola a to už bylo vše v pořádku a srdíčko krásně bilo. Záleží na tom, kdy skutečně došlo k ovulaci a oplodnění vajíčka, nemusí to přesně odpovídat MS. :wink:
1. únor 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky,jsem stejný případ jako holky.na KO jsem šla asi jako ty 5+5 a nebylo vůbec nic vidět.dr.mi udělal těhu ,kde byly dvě čárky,ale slabé.za týden a něco už bylo vidět mimi odpovídající 5tt-takže mi jen upravil termín MS aby miminko odpovídalo a vše je o.k.mrkni do alba,mám to tam napsané :wink:
1. únor 2012 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky jsem měla podle utz plod menší, než podle poslední MS, můžeš mít posunutou ovulaci a hned je to týden sem-týden tam :slight_smile:
3. únor 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek