Jsem 5+něco týden, ale podle utz mladší. Je to normální?

januliina
1. únor 2012

Ahoj holky. Prosím o radu. Podle výpočtu poslední menstruace, která byla 23.12. bych měla být asi v 5tt+5. Doktor mi dnes dělal ultrazvuk a mimi je tak malinké, že utz ještě neurčil stáří. Bojím se, aby nešlo o zamlklé těhu. Má někdo podobnou zkušenost?

pejullka
1. únor 2012

ahoj, já. Měli jsme podle ms 6+3 a ještě to bylo malnké, nebylo ani srdíčko. Vše pak dohnal

martinakl
1. únor 2012

Ahojda. Ja byla na prvnim UZ 6 plus 0 a taky nebyl vubec plod videt.. Jen gestacni vacek. Za dva tydny jsem sla na kontrolu a mimi bylo krasne videt, i srdicko bilo 🙂 Podle velikosti je o cca 6 dni mladsi nez podle vypoctu z MS. Takze zadny strach, tohle je uplne v pohode a vsechno bude v poradku 😉

coxa
1. únor 2012

Ahoj, já to měla u druhého těhu taky tak, šla jsem 6+ něco a nebylo srdíčko, nic, jen váček. Po týdnu znovu kontrola a to už bylo vše v pořádku a srdíčko krásně bilo. Záleží na tom, kdy skutečně došlo k ovulaci a oplodnění vajíčka, nemusí to přesně odpovídat MS. 😉

sylvka
1. únor 2012

ahojky,jsem stejný případ jako holky.na KO jsem šla asi jako ty 5+5 a nebylo vůbec nic vidět.dr.mi udělal těhu ,kde byly dvě čárky,ale slabé.za týden a něco už bylo vidět mimi odpovídající 5tt-takže mi jen upravil termín MS aby miminko odpovídalo a vše je o.k.mrkni do alba,mám to tam napsané 😉

mrsblack
3. únor 2012

Taky jsem měla podle utz plod menší, než podle poslední MS, můžeš mít posunutou ovulaci a hned je to týden sem-týden tam 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru