Jsem těhotná?

noskovii
24. zář 2018

Ahoj holky, k doktorovi jsem objednaná až na pondělí, tak se zeptám tady na Váš názor. Už začátkem měsíce jsem měla pocit, že je něco jinak. Nejdříve bolesti v břiše, jak kdybych zrovna měla ovulaci. Pak nějaké přiznaky těhotenství se dostavily, ale jelikož se dsostavila později i menstruace, tak jsem to pak ani neřešila. Jenže teď v pátek 21.9. jsem zjistila, že jsem začala lehce špinit, což už mi přišlo divný, tak jsem si v sobotu ráno na to udělala test a dopadl tak jako na fotce. Výsledek po 1.minutě lehká čárka, po 4 minutách viz fotka. Jenže špinění zesílilo, druhý den zase zesláblo, pak zesílilo, tak nevím, co si o tom myslet. Test od soboty nesílí ani neslábne. Plus mě pobolívá břicho. Buď to doprovází těhotenství nebo to nevyšlo? Bylo by to překvápko pro nás 🙂

pesulinkaa
24. zář 2018

ty jo to je slabá čárečka. já měla obě silné. ale tak prý záleží kolik těhotenského hormonu je v těle. takže to může být i pozitivní 🙂

jednaholkaa
24. zář 2018

@noskovii Tak hlavne aby to nebylo mimodelozni..hlidala bych si ty bolesti, kdyz by se to stupnovalo tak bych asi jela radsi na pohotovost..

noskovii
autor
24. zář 2018

@jednaholkaa ty bolesti nejsou nic hrozného. Normálně u toho funguji 🙂

noskovii
autor
24. zář 2018

@pesulinkaa tak u první dcery jsem měla taky silné dvě čárky. To jsem byla něco mezi 6.-8tt. Už si to nepamatuji přesně 🙂 Takže buď to bude nebo prostě ne. Jen mi ta čárka nepřijde úplně nejslabší (když vidím ty ženský jak tady plaší z nejmenšího ducha co tam vidí 🙈)

noskovii
autor
24. zář 2018

Ty dva jsou ze soboty, ten jeden z neděle

priefi
24. zář 2018

@noskovii testni spis ob den, pokud bude patrny rozdil, je to na dobre ceste. Pokud stale bude stejne, nebo slabsi, videla bych to blede. Testuj ale stejnymi testy (stejne znacky), kazdy test muze mit jine mnozstvi barviva. A MS probehla klasicky, nebo byla silnejsi ci naopak slabsi? Byla bolestivejsi, nebo normalni? Drzim pesti, at to je v poradku a z carecky se potvrdi mimi.

noskovii
autor
24. zář 2018

@priefi ms asi dva dny tři dny? První den mívám vždycky nejsilnější a pak to zeslablo, takže ja fakt nevim

kristyn.g
24. zář 2018

mě se zdá že je tam těhotenství.. to každopádně.. záleží jak se udrží, objednej se k dr s nějakým odstupem týden dva ať je něco vidět případně 🙂 já měla testy na začátku také slabší

noskovii
autor
24. zář 2018

@kristyn.g jsem objednaná na pondělí, tak uvidime

elisija
25. zář 2018

Řekla bych že ano, budu držet palce ať se zadaří 🙂

noskovii
autor
25. zář 2018

Tak mě dneska dr vzala dříve, protože mě bolelo to břicho. Nakonec tam našla na vaječníku cystu, ta mě bolí. Jinak nic jiného na ultrazvuku vidět v děloze nebylo, ani mimo ni. Tak mi vzala krev a zitra snad budou výsledky. Má podezření na to mimodelozni a to bych fakt nerada 😐

kristyn.g
25. zář 2018

@noskovii ajaj tak držím moc palce... ono tam ještě nic vidět být nemusí jestli je to v začátku

majina89
26. zář 2018

@jednaholkaa já jsem měla dost slabou druhou čárku.. a zítra začínám 21 tt 🙂

noskovii
autor
26. zář 2018

Výsledky ještě nic. Jen mě stále bolí břicho, jako při menses a krvacim lehce, tak jen doufám, že pokud něco nebylo v pořádku, tak aby “to” všechno šlo ven

priefi
27. zář 2018

@noskovii kdyz jsem mela sp, tak prvne bylo spineni od 5+5, pak nic par dnu, pak vecer pred sp slaboulinke narazove krvaceni a jakoby slabsi ms bolesti a dalsi den dopoled e, to jsem byla v 6+2 prislo luchnuti krve s bolesti a cisto, pak repete 2x a pak uz cistici ms, ktera byla teda bolestivejsi nez klasicka ms, ale vse krasne vycistila.

luckaluciee
28. zář 2018

Dobry den delala jsem si pred 14 dnema teh test.Byla tam strasne slaba carka ze jsme museli s kamaradkou poradne test nastelovat aby byla videt.Za 2 dny jsem si delala dalsi a carka stale stejna.O 2 dny zase a carka byla o malinkato ale opravdu o malinkato vice videt.Chtela jsem si udelat dalsi v pondeli ale dostala jse MS :(Tak nevim co to muze byt :( jsem stoho docela spatna :( Dekuji za odpoved

noskovii
autor
28. zář 2018

Tak samozřejmě dr mi telefon nezvedala, tak jsem to nechala být a hold si zavolám až v pondělí na výsledky z krve.
Jak dlouho je tak to HCG v moči i pokud plod odešel? Zkusila jsem si udělat TT a pořád tam ta čárka je

corry21
28. zář 2018

@luckaluciee no, co to může být... Něco tam bylo a neudrzelo se to, bohužel 🙁

sudylichozrout
28. zář 2018

@noskovii ahoja, pri tehle intenzite carky bude ted hCg tak do stovky, spis ale nekde kolem sedesati jednotek. Mam to zmerene odbery, kdyz jsem loni na zacatku sedmeho tydne potratila. Mela jsem podobny prubeh jako ty. Test ti nesili, coz je v tuhle chvilu dobre - nevypada to na mimodelozni. Mne do tydne od potratu, tedy prudkeho krvaceni, hCg kleslo na nulu do tydne. Ale do te doby jsem fakt 14 dnu tak prapodivne spinila a zlehoucka krvacela. Snad to u tebe dopadne nejlepe, jak ted muze, tedy ze se ti telo samo poradne vycisti. Drzim palce.

noskovii
autor
28. zář 2018

Tak mi nakonec dr volala už dnes, i o svátku. Je hodna. Hodnota HCG je/byla pozitivní při hodnotě 112. Což odpovídalo digitálnímu testu nějaký 4-5.tt. V pondělí jdu znovu a nabere mi tedy krev znovu a uvidime, jestli to kleslo nebo to stoupá a zda se nejedná o mimodelozni.
Aspoň to břicho polevilo a nebolí.

sudylichozrout
28. zář 2018

@noskovii a kolik mas dni od ovulace, pripadne jake mas zpozdeni?

priefi
28. zář 2018

@noskovii budu drzet pesti, ja mela 100 a prisla cistici ms, viz prispvek vyse

luckaluciee
28. zář 2018

@corry21 dekuji za odpoved.Ja jsem byla uz stastna ze by jse to konecne povedlo :(

corry21
28. zář 2018

@luckaluciee nechci ti brát naději, ale jestli testy moc nesilily a pak jsi dostala menses tak myslím že bylo něco špatně a neudrzelo se to 🙁

brookmichaela
26. lis 2018

@noskovii ahoj, jak si dopadla?

noskovii
autor
26. lis 2018

@brookmichaela Zdravím. Hodnota HCG klesala, takže “to” šlo samo pryč. Jsem ráda, že jsem aspoň nemusela na nějakou kyretáž, ale docela to se mnou hormonalně a psychicky zamávalo. Tak teď už je dobře. Aspoň nás to s manželem nakoplo, že bychom tedy to druhé dítě chtěli 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru