Jste v těhotenství krásnější než dřív nebo naopak?

sirka
27. zář 2006

Tak mě připadá, že v těhotenství všichni kolem mě vypadají tak krásně, ale já se sobě vůbec nelíbim. jsem jam mumie, muréna, matróna atd 😀

Možná je to těma náladama, protože mě už pár lidí řeklo, že mi to sluší..ale těch změn je tolik, že mi jde hlava kolem..krom toho jsem si na začátku těhu obarvila vlasy z blond na tmavou a jsem na sebe pěkně vytočená, že mi tak šiblo..

absintka19
15. bře 2017

No ja prý vypadám v obličeji mnohem hezčí 🙂 no nevím, nepadají vlasy, žádné vyrážky, otoky, pohoda 🙂

verena
15. bře 2017

@ly1987 Buď v klidu, já to měla hlavně u prvního fakt děsné. Nejdřív mi narostlo břicho kvůli hormonům na podporu plodnosti, takže mě všichni v tramvaji pouštěli sednout. V práci měli jasno, že jsem těhotná. Pak jsem doopravdy otěhotněla a bylo mi zle, takže jsem byla pořád zelená a dokonce jsem zhubla. V práci se uklidnili, že teda těhotná nebudu. No a pak mi začlo růst břicho, vše ostatní a hlavně podbradek. Do toho mi vypadala nekecám půlka vlasů a udělaly se mi pekelné beďary, horší než v pubertě. Mastila jsem se korektorem místo makeupu a na podbradek dávala tvářenku, aby se opticky zmenšil. Nutno podotknout, že břicho se mi už nezmenšilo nikdy a jsem už osm let min. v pátém měsíci. U druhého bylo těhotenství ok, ale asi rok po narození mi opět vypadaly vlasy a různé formy ježků mi dorůstají dosud 🙂. No jsem prostě fešák! Nejlepší je, když si ze mě děti dělají legraci, že jsem tlustá! Jo a jsou oba kluci.

barumic
15. bře 2017

Holky, tak vyhrabat vlakno po vice nez deseti letech je fakt umeni 😀
Mamky osklivky uz maji skolaky a my se trapime bedarama a mastnyma vlasama 😀 😀
Tak take pridam svuj koment.
Absolutne na me nepasuje zadna povera ohledne pohlavi.
Vzdycky jsem mela akne a mam ho i ted. Vlasy docela ujdou, ale je fakt, ze se mi rychleji masti. Pribrala jsem uz skoro 10 kg a to 5 kg jen za posledni mesic a pul. Jinak to taky neslo moc poznat.
Hodne lidi mi rikalo, ze jsem hezka a slusi mi to, ale rekla bych, ze to dela ten spokojeny a uvolneny vyraz.
Ted na me ze zrcadla kouka nekdo cizi. Vubec se mi nechce o sebe starat (chudak chlap se na to musi koukat), ale kazdy den chodim ven, tak aspon nalicim rasy.
No, ale kdyz mi vsichni rikaj, jak mi to slusi, tak to asi az takova traga nebude, co???

barumic
15. bře 2017

Anebo je to jen takova ta "schovivavost" s tehotnyma??

Jo a pro pobaveni 🙂
Stavoval se k nam kamos od mojeho chalapa a pry: "bazdar Auroro" ha ha haaaa 😀

goalka
24. bře 2017

Ahoj všem...
Myslela jsem si, že jsem přibrala tak nějak normálně ani jsem to neřešila ale jen do doby kdy k nám přišel synův nový spolužák a viděl mne ležet v posteli jak koukám na TV..když odcházeli kluci ven jen jsem zaslechla: KDO BYL TO TLUSTÝ PRASE CO TAM LEŽELO? TO BYLA TVOJE SÉGRA? odpověď od syna: NE TO BYLA MOJE MÁMA ALE JE TĚHOTNÁ..spolužák: AHA TAK SORRY ...oboum chlapcům je 12..myslela jsem že je v tu chvíli po mě😄😄😄😄😄😄😄😄

kenza222
28. bře 2017

Tak já si jdu taky postěžovat. Jsem v 11tt a krom toho, že mi je neskutečně zle si připadám nejošklivější na sídlišti 🐷 Vlasy se mi šíleně mastí, barvu mám jak vyblitý zelí , pleť jak kdybych byla tuňák v oleji. Stydím se vylézt ven. Pupík zatím nemám ,jen jako bych se víc najedla. Při prvním ditku jsem si přišla pěkná, vlasy husté ,pleť super, špatně mi nebylo. Tak jsem zvědavá co to bude.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru