Kde je možnost zjistit pohlaví v okolí Zlína?

andusa1566
8. bře 2016

Prosim vas nevite kde je moznost zjisteni pohlavi v okoli Zlina a Kromerizi....v batovce nejsou ochotni me vzit a v prediku maji plno.....jsem v 17 tydnu...a na gynde mi rekla ze tim se ona nezabyva ze to ani asi neuvidi jejim ultrazvukem

werunqa
8. bře 2016

Ahoj,já byla u obou dětí ve Zlíně v Baťovce a bez problémů.Ale bylo to až ve 22tt.Do té doby mi můj gynekolog moc nechtěl říct,na co to vypadá.Ono stojí za to si raději počkat.Hodně maminek to chce vědět už ve 13tt a pak se diví,že jim ve 22tt řeknou opačné pohlaví...
Jinak zkus u nás v Kroměříži na gynekologii normálně.

andusa1566
autor
8. bře 2016

na oscarovi by asi nemeli pproblem ale byva tam moc lidi a na ultrazvuku byli proste neprijemny....a v kromerizi normlane v nemoccnici?

werunqa
8. bře 2016

No chce se to objednat dopředu.Já teda nezažila,že by tam byl někdo nepříjemný,ale narváno je tam vždycky 😒 .
V nemocnici na gynekologii se zeptat.Myslím,že by tam měli mít lepší ultrazvuk než mají gynekologové.Můj gynekolog má tedy dobrý,ale i tak mi pohlaví nikdy před 20tt neřekl.Prý se už párkrát spletl,tak to už raději neříká..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru