Kde koupím perníková srdíčka s nápisy?

xxkatka90
2. črc 2017

Chtěla bych své mamce, tchýni tchanovi, segre.. koupit pernikove srdicka s napisema babička,dědeček,teticka. Chtěla bych jim to oznámit příští vikend problém, ale je ze u nás teď pout není. Nevíte kde jinde bych mohla koupit? Opavsko-ostravsko děkuji 😉

majjdalenka
3. črc 2017

Ahoj, slyšela jsem hodně chvály na http://www.monadekorschop.cz - v Hlučíně ( já už tam nežiji xx let, tak neporadím kde koupit přímo) ale objednat si je možná super nápad ;)
Jinak hezký nápad, taky přemýšlím, jak originálně oznámit druhátko ;))

hanule61
3. črc 2017

@xxkatka90 5.7.-6.7. se koná pouť v Rychvaldě (cca 10 km od Ostravy). 🙂

xxkatka90
autor
3. črc 2017

Holky moc děkuji. Monadekor už je přestěhováne 😜. Zkusím tu pout i když je to na poslední chvíli. Teď mě napadlo jestli jsem vůbec někdy viděla srdíčko s nápisem teticce

xxkatka90
autor
3. črc 2017

Holky a daly byste jim ty srdicka jen tak nebo k tomu něco dodaly? Jako napad se nám to moc líbí jen si říkám ze by byl fajn nějaký komentář.

majjdalenka
3. črc 2017

@xxkatka90 mě zatím napadá dát na proužek papíru text ( pokud se mi povede upéct koláček štěstí aneb čínské štěstí tak do něj ) něco jako.. ahoj tetičko/strejdo.. zatím jsem u maminky v bříšku ale už ted se na vás moc těším, párty mi chystejte ... 3/2018 ..třeba ;)))

jullli
3. črc 2017

Co si srdicka s napisem upect? Budes mit radost i ty a pokid jsi jen malo zrucna zvladnes to

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru