• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kde najdu dobrého "průvodce" těhotenstvím?

27. října 2013 
Ahoj, jelikož jsem těhotná poprvé (5. týden) a popravdě i přesto, že mé kamarádky miminka měly, mne povětšinou nezajímalo nic jiného, než obecně známé věci. Ale teď, když už mám být maminka já, mne vše zajímá mnohem hlouběji a ráda bych našla nějakou stránku, či literaturu, která by mi pomohla vše pojmout a pochopit správně - úplně od počátku, aniž bych se na každou věc musela ptát někoho jiného. Můžete mi, prosím, něco poradit? :slight_smile:
19. zář 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mně se moc líbila tato kniha: http://www.xyz-knihy.cz/jsem-tehotna-ne-nemocna.html
od Renaty Petříčkové: Jsem těhotná, ne nemocná.
Bylo tam vše podstatné a bez zbytečných "strašáků"... Podané vtipnou formou. Vždy jsem se těšila na další týden, co nového se dozvím. Četl ji se mnou i manžel a to je o říct... :slight_smile:
Další knížky mě už zbytečně jen strašily a internet je ještě horší... Nejlépe je ptát se na vše u svého doktora a jeho sestry. Co doktor to jiný názor a pak je člověk zbytečně ve stresu...
20. zář 2013 ve 03:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
20. zář 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucieandrlova : Tuto knížku mám zrovna půjčenou a taky se mi líbí:slight_smile:
20. zář 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za me Kniha o těhotenství a dítěti od Antonína Pařízka a je i na netu www.porodnice.cz :slight_smile:
27. říj 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek