Kde v sev. Čechách provádí NT screening na vl. žádost?

zanet2009
20. lis 2009
Prosím o tipy, kde se dělá NT screening v severních Čechách, moc děkuji. Do několika nemocnic jsem již psala,ale bez odezvy.
strouzek
20. lis 2009
zanet já teda nejsem ze severu čech tak ti neporadím ale proč neřekneš svému gyndaři?? nebo já když si tak uvědomuju tak jsem o NT řekla své gyndařce a ona okej tady máte číslo se objednejte dělají to tady a tady. no tak jsem se objednala, sama jsem si to zaplatila, pak jsem si zavoalal na výsledek jen tu kompletní zprávu poslali gyndařce ale vlastně vše bylo na mou osobní žádost. to samé teď velký utz, jsem řekla gyndařce že na něho chci, dala mi kontakty a zbytek jsem si zařídila sama a myslím že tak to funguje ve vetšině nemocnic.
zanet2009
autor
20. lis 2009
strouzek díky za info, když já jdu k dr. na kontrolu až koncem příštího týdne a mám strach, abych se ještě stihla objednat, aby už nebylo pozdě,ale i tak díky.
strouzek
20. lis 2009
no a kolik jseš?? koukám 10 tt ti ukazuje koník takže vlastně jsi asi 9+ pár dnů viď? no a screening se má dělat od 11 tt do 13 +4 tt myslím. já se taky objednávala kolem toho 9 tt. myslím že když si to zařídíš sama, prostě někam zavoláš kde to dělají nebude problém, stejně si myslím že gyndař to za tebe neudělá, max ti dá kontakt a řekne že tam to dělají lépe a to je vše. jak říkám že moje gyndařka dala vždycky akorát čísla a řekla že si mám říct o určitého doktora že je fajn ale zbytek bylo na mě.
zanet2009
autor
20. lis 2009
aha, dobře, zařídím si to sama, jenom jsem měla strach aby nebyla dlouhá čekací doba. tak ještě jednou díky.
strouzek
20. lis 2009
no jak kde, když ti dají blbý termín někde tak si zkus zavolat jinam.tady u nás nebyl ani tak problém s tím objednacím termínem, jen mi řekli že lepší když půjdu spíš později než brzo aby šlo vše krásně vidět tak proto jsem šla až ve 13 tt
zanet2009
autor
20. lis 2009
aha, to je taky dobré vědět. díky
ebika82
13. dub 2010
Ahoj zanet? Podařilo se ti sehnat nějaký kontakt na NT screening v sev.Čechách? Jak dlouho trvá objednací doba?Díky

Sem začni psát odpověď...

Odešli