Kde vám sdělili pohlaví při 1. screeningu? Praha

valmaxa
22. lis 2016

Dobré ráno mamky,
Prosím na jakých pražských pracovištích Vám sdělili pohlaví už při 1. screeningu? Můj doktor je vždy tajemný jak hrad v Karpatech 🙂 A vydrží mu to dlouho -_-
Sice protrim.screening dělá ale nic neřekne, krom toho že je brzo.. o nějakým prohlížení nemůže být řeč..

katgatoo
22. lis 2016

Mě bylo řečeno, že sdělovat pohlaví ve 12tt je vaření z vody.

dandaa
22. lis 2016

@valmaxa v Podolí ,ale prý záleží jak je miminko natočené.Jdu za 14dni tak uvidím zda uz bude vidět a řeknou co čekáme.

valmaxa
autor
22. lis 2016

@katgatoo joo jako bych slyšela svého gyndaře 😠 je to nesmysl - dá se určit s přesností 90% - záleží na utz vybavení! Dle mě většina je spíš neochotna sdělovat. Myslím že když my můj doktor dělá prvotrim screening tak jeho utz nebude nijak špatný a pohlavní hrbolek tudíž na tomto typu přístroje musí být znatelný. Myslím že takový ta stará škola nerada sděluje. 🙄

valmaxa
autor
22. lis 2016

@dandaa v podolí jsem byla u druhého dítěte, v 16tt na 3d - no, neměla sem štěstí na doktora, jako stále to nebylo dle mích představ, doktor opět málomluvný.
Ale děkuji za tip 🙂 je jasný, že se tam bude točit okolo utz mraky doktorů a tak ten utz bude vlastně probíhat pokaždé jinak 🙂

skoroledlovka
22. lis 2016

Nam pohlavi sdelili ve 13tt na prvotrim. screen. Ale nebyla si jista. Potvrdili to az ve 20tt na srdicku 🙂

bajuliss
22. lis 2016

No ja bych teda na to moc nespolehala tak brzo... Ve 14tt na scr mi rekli ze to pravdepodobne bude kluk...a pak ve 21tt na druhotrim. scr. Mi rekli holcicku... A bude to teda holcicka.. Ted tu pipinu vystavuje porad 😀

cizinkaa
22. lis 2016

Ja se gyndare taky ptala. Tipl holcicku, ale jisty si nebyl nikdo. Jak psala pani nahore. Vareni z vody. Tak cekame kluka. Neda se na to moc spolehat...

tulikiss
22. lis 2016

jde o vybaveni a take o zkusenosti. rozhodne to neni vareni z vody. Pri prvnim rekli kluk a je to kluk a pri druhem nam doktorka dokonce vsechno krasne ukazovala podle ceho to pozna a rekla holka a je to holka.

dandaa
22. lis 2016

@valmaxa Podolí ma nejlepší přístroje a vždy záleží na lékaři a i na tom jak je mimi natočené.Mě je celkem jedno kdy reknou pohlaví,přeci jen je důležitější zdravotní stav miminka.

dumbicek27
22. lis 2016

Já jsem teda byla v ČB a už ve 12.týdnu nám řekli, že je to na 90% jisté a navíc nám pak dělali testy a DNA a odpovídalo to tomu co nám řekl doktor 🙂

zakyna21
22. lis 2016

Ve 12tt nám řekli holčičku a nespletli se😊

valmaxa
autor
22. lis 2016

@zakyna21 a pracoviště, 🙂

eliotka1
22. lis 2016

Nám řekli na 97 %, že to bude holčička na 1. screeningu a nespletli se 🙂 Bylo to ve 13 tt.

eliotka1
22. lis 2016

Bylo to ale v Prenatalu v Brně.

misulinka44
22. lis 2016

Pokud jste na opravdu špičkovém pracovišti tak ta šance, že se trefí bude o trošku vyšší nez 50:50 🙂 Jinak je to prostě sázka 50:50.... Prostě bud a nebo... ale určitě tomu člověk nemůže věřit 😀

lucinka58
22. lis 2016

@valmaxa Hele, Prenatal v Brně a doktor Vlašín. Řekl mi to v 12 tt ne nespletl se. Dá se to určit podle nějakého hrbolku - holčičky ho prý mají míň vystouplí nebo naopak..... 🙂 Jde o zkušenosti doktora a vybavení ultrazvuku. Ale Vlašín v Brně je vyhlášenej..... 🙂

kakuska_kad
22. lis 2016

Nám ve 12. týdnu řekli, že to vypadá na chlapečka a teď (36.týden) máme už 3 x potvrzenou holčičku, tak doufám, že se již nespletli 🙂

monasek84
22. lis 2016

Doktor Vlasin, Prenatal Brno, 2x mi ve 13tt rekl s jistotou kluka a vzdy pravda 🙂

zakyna21
22. lis 2016

@valmaxa tady u nás v Čáslavi na naprosto obyčejném utz. Když se miminko natočí tak se to da poznat i takhle brzy 😊.

pabka
22. lis 2016

Řekli mi to na prvním screeningu v Gennetu Praha na Letne a nespletli se 👍👍

baskervile
28. lis 2016

@pabka Kdo ti tam dělal UZ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru