Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kdy potvrdí doktorka těhotenství? Abych tam nešla brzy?

kikinda
2. lis 2011

ahoj holky nevite nekdo kdy potvrdi doktorka tehotenstvi jako kdy to uvidi na ultrazvuku tak priblizne v kolikatn tydnu abych tam nesla brzi.

ivana53
2. lis 2011

myslim, ze tak v patem tydnu klidne

denousek
2. lis 2011

mě to bylo videt 22 dni po ovulaci... jen tecka začínajicího gest.váčku... 35dní po ovulaci již bilo srdíčko... 🙂 držím pěsti!

andelka
2. lis 2011

U mě byl na začátku 6tt vidět gestační váček, bublinka v děloze, miminko a srdíčko až později, v 8tt.

coxa
2. lis 2011

U prvního jsem byla až na 9tt a to už bylo srdíčko, u druhého už byl v 6tt gestační váček vidět, ale zatím bez srdíčka

salomee
2. lis 2011

..já (bráno v týdnech od prvního dne PM) ve 4. tt nic, jen sliznice vysoká, to mi chtěli ještě dávat vyvolávačku, v pátém pak váček- kulička, to jsem zas stresovala, aby nebyl prázdný (ach ten internet) a v šestém tt pak bylo už vidět srdečko🙂. Ale zas je pravda, že já neměla ovulaci vzorně 14. den cyklu, ale až tak za čtyři dny..(a vlastně díky tomu jsem tam, kde jsem 😉 )

dukie
2. lis 2011

Určitě záleží na pravidelnosti menstruace, resp. délce cyklu. Při klasických cca 28 dnech by váček měl být na UTZ patrný koncem 6. týdne, srdíčko koncem 8. týdne (počítáno od počátku poslední menstruace). V zásadě není potřeba nikam spěchat... na druhou stranu je dobré, když gynekolog potvrdí umístění váčku a prohlédne vejcovody atp., aby se předešlo možným rizikům v případě mimoděložního těhotenství.

Sem začni psát odpověď...

Odešli