Kdy si udělat test po styku?

michaela19911991
27. kvě 2019

Holky prosím o pomoc. Teď tu u mně byla moje ségra (17!!!) s tím, že jim ,,to ulítlo,, . Je to 2 týdny. Kdy si nejdřív může udělat test? Cyklus má úplně nepravidelný a kdy byla ovulace těžko říct. Není schopná si ani vzpomenout kdy měla poslední menstruaci. Asi mně trefí šlak.

leymea
27. kvě 2019

@michaela19911991 nejdriv bych rekla desaty den od ovulace, ale kdyz nevi vlastne nic (ani posledni MS) tak mozna zitra uz by test neco ukazal. Spermie dokazi nejakou dobu prezit. No, drzim palce at nakonec tehotna neni 😉

julielim
27. kvě 2019

já bych jí vzala k doktoru na krev, z té je to vždycky znát dřív než z moči

katherine177
27. kvě 2019

10dní po styku si může udělat test

michaela19911991
autor
27. kvě 2019

@leymea to já taky 🙏 . No já se zase bojím aby netestovala moc brzy (aby to nebylo falešně negativní) ale dlouho čekat nevydržím. Už dvě hodiny tady pochoduju po bytě. Myslíš, že 15 dní po styku už by to bylo poznat?

michaela19911991
autor
27. kvě 2019

@julielim to bych ráda jenže ona za mnou přišla abych jí koupila test, že se bojí, že na ní budou v lékárně blbě koukat a stydí se, takže na krev bych jí asi nedostala.

leymea
27. kvě 2019

@michaela19911991 ja si treba delala 11 dni po ovulaci a uz jsem tam druhou carku mela, ale kdyz nevi v jake casti cyklu je a kdy byla ovulace tak je to tezsi. Mohla mit ovulaci 4 dny po styku a to pry nektere spermie dokazi vydrzet a cekat 😀 myslim, ze zitra rano by mohlo byt jasno. Ale kup test s citlivosti 10. Pripadne za dalsi dva dny at udela znova a to uz bude jasny 😉 nejlepsi by bylo aby prisla MS.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru