Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kedy ste prestali mať citlivé prsia?

michelina
22. led 2012

Ahojte, neviem či táto téma už existuje, nenašla som...Mali ste niektorá citlivé prsia len do cca 7 tt a vaše tehotenstvo prebiehalo aj napriek tomu OK? Toto je totiž moj jediny príznak a keďže som riziková, mám tendenciu sa stále pozorovať. Viem, že mám byť bez stresu ale niekedy to skrátka nejde. Niekde som čítala, že citlivoť prestane, keď sa hormóny stabilizujú ale neviem kedy to má nastať:o) Aké sú vaše skúsenosti?

pajav
23. led 2012

@michelina Ahoj,já měla prsa citlivá pouze první dva měsíce, ted o nich už vůbec nevím,pouze na dotek trochu bolí bradavky,nemám žádné jiné příznaky,nezvracím,je mi dobře, bříško skoro nebolí, unavená moc nebývám..jako bych snad těhotná ani nebyla..na jednu stranu jsem ráda,že jsem tak v klidu a na druhou stranu jsem nervozní 😀

bara89
23. led 2012

Naprosto souhlasím s předchozím příspěvkem, prsa mě bolela také jen první dva měsíce 🙂 Teď ve 14tt vůbec nic, jen jsem stále unavená. A bříško taky zatím nikde..

maruja
23. led 2012

ahoj @michelina někdo může být celé těhu bez obtíží a je vše v pořádku, neboj 😉

sylvka
23. led 2012

@michelina to bude v pořádku,neboj.mě zase bolí prsa strašně teď(jsem 28tt),když jdu věšet prádlo a ofoukne mě 😀 tak je to fakt nepříjemný.

michelina
autor
24. led 2012

Ďakujem vám dievčatká, ukľudnili ste ma 🙂 Takže sa nebudem stresovať a budem si užívať to, že ma obchádzajú všetky nepríjemné príznaky. Držte sa a nech je s vašimi bruškami všetko tak ako má byť 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli