• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Konizace děložního čípku. Projevila se na těhotenství?

27. října 2016 
@petulviki
Ja som bola na konizácii v sprnu, otehotnela som v rijnu. Zákrok bol ambulantný a malého rozsahu, tri týždne sme mali zakázaný styk a potom už som mohla v pohode kedykoľvek otehotnieť.
Celé tehotenstvo bez jediného problému, pôrod krásny a rýchly - za 4,5 hodiny od prvých slabších kontrakcií som mala dcérku na bruchu.
16. říj ve 23:11  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandabox dekuji za tve odpovedi.chodím v Ul do nemocnice Masarykova.nevim jake jsem mela výsledky nerikali mi.ještě tyden a budu vedet vysledky z te biopsie.
17. říj ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky i Vam ostatnim dekuji
17. říj ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@mika251 i tobě děkuji ja meka jit na ivf.ale ted musim pockat na vysledky z biopsie a pak uvidim co bude dal.
17. říj ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nejvic se bojim tech výsledků z te biopsie.abych tam nedostala sok :wink:
17. říj ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Kde jste dneska všichni :wink::relieved:
18. říj ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
vsechno ti hezky vysvetli:slight_smile: neboj:slight_smile:
18. říj ve 22:28  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (36. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je fajn.
19. říj v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Dám pak vědět jak jsem dopadla.příští týden v uterý to budu vědět:slight_smile:
19. říj v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky kouřili jste někdo předtím?nemyslím kdyz jste planovali mimčo,ale předtím?
24. říj ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky tak dneska jsem se dozvěděla ty vysledky.lehké změny na čípku mám ale dysplazie nepotvzena.a každé 3 měsíce budu chodit na kontroly.
26. říj ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@petulviki tak vidis:slight_smile:)
26. říj ve 21:47  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (36. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandabox Ahojky,ale nepřijde ti to divny lehké změny tam jsou,ale dysplazie nepotvrzena?nekourit,zdrava strava a spoustu vitamínů.ale způsobené to necim je vid?
27. říj ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek