Konizace děložního čípku. Projevila se na těhotenství?

radik
29. črc 2006

🙂 Ahoj. Jsem asi 5 měsíců po operaci děložního čípku a plánujeme miminko. Zajímalo by mě, zda má někdo zkušenosti.....
Jak moc se konizace projevila na těhotenství. Mám počítat s nějakými problémy?
Díky moc.... 🙂

mika251
16. říj 2016

@petulviki
Ja som bola na konizácii v sprnu, otehotnela som v rijnu. Zákrok bol ambulantný a malého rozsahu, tri týždne sme mali zakázaný styk a potom už som mohla v pohode kedykoľvek otehotnieť.
Celé tehotenstvo bez jediného problému, pôrod krásny a rýchly - za 4,5 hodiny od prvých slabších kontrakcií som mala dcérku na bruchu.

petulviki
17. říj 2016

@pandabox dekuji za tve odpovedi.chodím v Ul do nemocnice Masarykova.nevim jake jsem mela výsledky nerikali mi.ještě tyden a budu vedet vysledky z te biopsie.

petulviki
17. říj 2016

Holky i Vam ostatnim dekuji

petulviki
17. říj 2016

@mika251 i tobě děkuji ja meka jit na ivf.ale ted musim pockat na vysledky z biopsie a pak uvidim co bude dal.

petulviki
17. říj 2016

Holky nejvic se bojim tech výsledků z te biopsie.abych tam nedostala sok 😉

petulviki
18. říj 2016

Kde jste dneska všichni 😉😌

pandabox
18. říj 2016

vsechno ti hezky vysvetli🙂 neboj🙂

petulviki
19. říj 2016

Tak to je fajn.

petulviki
19. říj 2016

Dám pak vědět jak jsem dopadla.příští týden v uterý to budu vědět🙂

petulviki
24. říj 2016

Holky kouřili jste někdo předtím?nemyslím kdyz jste planovali mimčo,ale předtím?

petulviki
26. říj 2016

Ahojky holky tak dneska jsem se dozvěděla ty vysledky.lehké změny na čípku mám ale dysplazie nepotvzena.a každé 3 měsíce budu chodit na kontroly.

pandabox
26. říj 2016

@petulviki tak vidis🙂)

petulviki
27. říj 2016

@pandabox Ahojky,ale nepřijde ti to divny lehké změny tam jsou,ale dysplazie nepotvrzena?nekourit,zdrava strava a spoustu vitamínů.ale způsobené to necim je vid?

k_l_a_r_y
26. čer 2017

Dobrý den, jsem 3 týdny po konizaci děložního čípku a dnes jsme se tak s přítelem mazlili az to prerostlo v to, ze se do me na kousek dostal. Bylo to bez kondomu :,( mam šílený strach byl uvnitř fakt jen na kousek a hned ven ale stejne nedokážu myslet ted na nic jiného. Prosím mam mit strach nebo nemusim ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru