Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Koupání v těhotenství

mirkasormova
25. čer 2016

Holky jak to řešíte v těchto vedrech? Chodíte se někam koupat? Moje Dr. říkala že to nedoporučuje v těhotenství ☹

te_reza
25. čer 2016

Proč jako nedoporučuje? To máš celý léto lekat vedrem? Chodila jsem se koupat všude kromě rybníků a používala tampon do vody.

horsiee
25. čer 2016

Přesně na to samé jsem se Dr. Ptala loni v létě a nebyl problém. Jen sem si vybírala místa s lepší kvalitou vody. Buď bazén nebo čistší řeku. Spíš jde o to aby se člověk nelouhoval v nějakým hnusným rybníku kde ta voda stojí.

micaella23
25. čer 2016

Ja chodila cely minuly leto, pak jsem na podzim chodila i do bazenu.. proto asi existuje urcity sekret v pochve, hlenova zatka atd aby se k diteti nic nezadouciho nedostalo .. Nedoporucuje to treba z duvodu, ze by se ti udelalo blbe z vedra a jeste si mohla omdlit a utopit se?..

mirkasormova
autor
25. čer 2016

Říkala že jsou z toho dost záněty.

urtica
25. čer 2016

Hele, já myslim, že jak kdo...jako u všeho...já plavání miluju, v těhu jsem si koupila i těhotenský plavky, permici, že budu chodit do bazénu...a po druhé návštěvě už jsem klusala na gyndu s poševním zánětem (ač na ně normálně netrpím). Gyndař mi řekl, že v těhu je to náchylnější..

soyevita
25. čer 2016

@mirkasormova To zaleží i na tom,jestli běžně trpíš na záněty.Já se koupala v moři nebo v bazeně,ale byl jen pro pár lidí.Kdybych si teď nepřišla jako koule,tak jdu k bazénu hned.
Pokud budeš používat speciální tampóny,tak bych se čisté vody ani bazénu nebála 😉

andreaandrejka
25. čer 2016

@mirkasormova Zánět můžeš mít i bez koupání. Já se koupu normálně v bazénu, ne v rybníkách samozřejmě a i bez tamponů. Dr. mi řekla, že ty tampony taky nejsou 100%.

kytkatka
25. čer 2016

Na předporodnim kurzu nás před koupáním varovali- zánět je nejčastější příčinou předčasného porodu a v těhotenství je k němu sliznice náchylnější, zvlášť po cabrani ve vodě. Já to vydržela do cca 35tt bez plavani.

alik25
25. čer 2016

Řekla bych, že je to dost individuální. Někdo vleze na plavečáku do bazénu a už má problém. Do přírodního koupání bych asi vlezla jen po kolena, ale doma v bazénu bych problém rozhodně neměla. Hned se převléknout do suchého a je to 🙂

ivatko0406
25. čer 2016

Koupala jsem se cely devaty mesic (prelom kveten / cerven) v bazenu. A vzdy jsem si jen po koupani vzala suche plavky, ale to delam i netehotna. Abych se nazaparila

veronikasamik
8. črc 2016

Holky a spesl tampony sezenu kde? V lekarne?

Sem začni psát odpověď...

Odešli