Krvácení v těhotenství. Máte zkušenost?

verena
19. lis 2007

Ahoj, jsem teď asi v desátém týdnu těhotenství, zatím vše probíhalo normálně. Včera večer jsem ale v jednu chvíli zaznamenala slabounké krvácení, ale pak už to nepokračovalo a dnes vše v pohodě. Nic mě nebolí. Nemůžu se dovolat doktorovi, abych se zeptala, zda je to normální. Nemáte s tím někdo zkušenosti?

marketuska
16. únor 2011

@lulinka005 přesně tak - buď si zajdi na pohotovost do nemocnice, nebo ke svému lékaři, ale co nejdřív, apoň budeš vědět na čem jsi 🙂

denisavasku
7. bře 2016

Ahoj holky..snad mi tu někdo odepise.. Před 3 tydny jsem si dělala trhu test vyšel pozitivní slabounka carka tak za 2 dny znovu a byla silnější. Zavola jsem si k dr.a objednal mne. Tak ze ve 4 TT tam nic nevidí a ze mne udělá ještě prev.prohlídku... No něco do mne strčil a to tak zabolelo a od te doby mi začalo spojení první takové narůžovělé pak to šlo do tmavě hnědá a od soboty krvacim a dnes jsem tam už mneli i kousky... Tak jsem si volala na gynekologii ze mam ve středu přijít.. Jedno dítko doma máme dcerku budou ji ted 2 roky....takze jsem rada ze se nejedna o první tehu ale i tak jsou.stoho nesva...

denisavasku
7. bře 2016

Omlouvam se jsem na telefonu a skáčou tam ty slova sami a blbe...

terezadk
17. říj 2017

Dobrý den, ahoj... Jsem tu úplně nová. Čekáme první miminko a jsem v 5tt, potvrzeno lékařem. Nikdy jsem neprodělala žádný zákrok nebo problém co se týče spodku 🙏 dnes jsem šla na záchod a objevila se čistá červená krev, nic mě nebolí, nikde mě nepíchá, nic ze mě neteče, mám to jen uvnitř ☹ obávám se hned toho nejhoršího. Zítra navštívím gynekologa. Máte někdo takovou zkušenost? Mám strach! Děkuji 😉

miska071985
28. kvě 2020

@terezadk ahoj, vím že je už hodne pozde se ptát, ale jak to dopadlo?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru