• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leidenova mutace, pícháte si injekce Embolex?

29. dubna 2013 
Ahoj holky, chci se zeptat, máte někdo tuto mutaci krve a musíte se píchat injekce Embolex??? je to proti tromboze v těhotenství... :unamused: Jsem ted v 7 týdnu a doktor mi je předepsal a dnes si jí mám poprvé píchnout, mám strach...,. kam je to nejlepší ? do břicha nebo do nohy? můžu i do zadku? prosím pomozte.... děkuji za reakce.... :astonished:
23. dub 2013 v 17:35  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Předpokládám se píchá pod kůži, je jedno kam. Do zadku nevím jak bys to dokázala bez pomoci :wink: podle mě je nejlepší břicho, zatím a až budeš víc těhotná tak stehna a střídat místa vpichu. Neboj naučíš se to :wink:
24. dub 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zamrazilka píchá se do břicha, až už ti to bude nepříjemný, tak do stehen. Pokud máš někoho, kdo ti pomůže, tak pod rameno. Do zadku ne.
24. dub 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuji za reakce, píchá mi to manžel zatím do břicha ze stran.... :dizzy_face: chvíli to pálí ale dá se to vydržet.... jak dlouho jste to museli píchat?
27. dub 2013 v 17:43  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zamrazilka skoro do konce šestinedělí... než se ti prostě opět umoudří hormony do normálu :sunglasses:
27. dub 2013 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj píchala jsem od začátku až do konce šestinedělí.
27. dub 2013 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zamrazilka no, připrav se na to, že se to píchá celé těhotenství a po porodu taky, cca. do konce 6N, do porodu je to zásadní. Ale je to prostě nutnost, lepší než ta hrůza, aby se ucpal pupečník ve III. trimestru a miminko-už hotové a prakticky životaschopné, umřelo v děloze, protože se udusí. Píchá se to (jak už @jarkalada psala, do břicha a později do stehen-nejlíp se střídají levé s pravým, protože ta injekce je docela štípavka). Ale stojí to za to.
27. dub 2013 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zamrazilka Já si před 3 lety v těhotenství píchala Clexane 4000. Začala jsem s tím až v 7měsíci - do té doby výsledky v normě. V ordinaci mi sestřička ukázala první injekci a dala i obrázkový návod, do jakých oblastí se píchá. Až teď si uvědomuju, že do stehen jsem si píchala až ke konci těhotenství, jinak pořád do břicha - do stran břicha. Jen sem si musela dávat pozor, abych si nepíchla do žíly-to dost štípalo a trochu krve, až na 3 pidimodřiny vše OK. Taky jsem píchala až do konce šestinedělí. Taky sem kolikrát (a nejen na začátku) seděla třeba i 10min a čekala, než se odhodlám píchnout :rolling_eyes: Ale vždycky jsem si píchala sama - ani mě nenapadlo požádat přítele, necítila bych se, bála bych se víc - když sama, bylo to lepší.
Držím ti palce, ať vše zvládneš v pohodě a mimčo se v pořádku narodí a budete zdraví :slight_smile:
28. dub 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky moc děkuji za komenty.... no jo, mě to taky čeká samotnou, v sobotu bude manžel celý den až do noci pracovat, tak si to budu muset píchnout sama.. :frowning2: nechápu, proč to nejde třeba do ramene, nebo do zadku... :cry: a ty stehna to musí taky pěkně bolet.... a jak říkáš... taky budu 10 min čekat než píchnu. :rolling_eyes:
29. dub 2013 v 11:23  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek