Lékařské zprávy a jejich význam

ivanka12301
10. led 2017

zdravím holčiny 🙂 chtěla bych se zeptat nevíte co znamená když mám ve zprávě od mudr uvedeno děloha mírně zvětšena v avf, myometrium bez echopatologie , endometrium 32 mm , :D měla bych ted být cca 5-6 tt a dnes jsem utíkala na pohotovost se špiněním :D ale ani za boha nevím co znamenají tyhle výrazy jinak na uz viděl zatím jen pravidelný gestační váček a v něm náznak žloutkového váčku

ivanka12301
autor
20. led 2017

zdravím tak jak tak čtu tak vám tedy musím říct že se mužu zeptat kde chci a na co chci je to moje volba vy ste semnou na te pohotovosti nebyli takže vubec nevíte jak se doktor choval a jak vše probíhalo a když se doktora ptáte na určíté věci které chcete vysvětlit a on vám s převrácenýma očima řekne vše se jeví dobře a na to se svámi už looučí tak to tam mám se připoutat z židli a sedět dokut nedocílím aby mi řek co chci vědět?? to asi ne tak jse raději zeptám tady kde si myslím že se vždy najde někdo kdo poradí ale váš přístup a rejpání mě opravdu zarazilo.....

petruuushkaaa
20. led 2017

Děloha v avf je sklon dělohy, zvětšená je z důvodu těhotenství. Myometrium je děložní svalovina, která je bez patologického nálezu a endometrium je děložní sliznice 😊 neboj vše je v pořádku 😊

snazimese2015
26. led 2017

Co to znamená? Na spermiogram jdeme příští týden

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru