• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Menší nehoda autem v těhotenství. Máte zkušenost?

3. července 2016 
Já měla autonehodu v 12tt. auto bylo totálně našrot k odpisu, ale do břicha přímo jsem se neuhodila. Byla jsem všude pořezaná, modřiny, a měla jsem jakoby namožené svaly, všechno mě šíleně bolelo a pořádně se nemohla hýbat ještě 2 týdny. Měla jsem nějaký lehčí šok, sanitka mě odvezla, vyloučili pohmatem zlomeniny a šla jsem rovnou na gyn. utz. rentgen se nedělal...... V tu chvíli šlo vidět, že srdíčko tluče a všchno je o.k. nicméně jsem se sbalila a za 2 dny šla na kontrolu mimo objednání k mojí gynekoložce, abych se ujistila, a bylo to o.k., taky mi řekla, že kdyby se to mělo pokazit následkem té nehody, tak už by se to stalo. Takže si určitě zajeďte na kontrolu ještě dnes a v týdnu ke svému gyn.... S největší pravděpodobností bude vše v pořádku, ale pro klid... To každý pochopí...
2. črc 2016 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@azalka123 viz výše :wink:
2. črc 2016 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nektarine děkuju, muj dr.ma dovolenou, tak říkal, že kdyby něco tak pohotovost, takže tam pojedu :slight_smile:
2. črc 2016 ve 23:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2016 (44. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@azalka123 tak jak jsi dopadla, je vsechno ok? :slight_smile:
3. črc 2016 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alcar ahoj, vše v pořádku. Tak mi spadl kámen ze srdce, a dr říkal že to bude holka :slight_smile: tak mám radost
3. črc 2016 v 16:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2016 (44. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@azalka123 tak super! :slight_smile: Gratuluji k holcicce a hlavne at uz je vse ok a pozor na silnicich! :wink:
3. črc 2016 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek