Menstruace v těhotenství? Nebo falešná gravidita? Nebo?

lenulele
1. čer 2015

Ahoj, jsem v takoveto situaci. Posledni ms 18.4. (muj cyklus byl vzdy delsi kolem 35 dnu) od minule stredy jsem si udelala tri testy a vsechny pozitivni! Posledni dnes rano (na fotce). Dopoledne jsem zacala krvacet. Tvari se to jako menstruace. S doktorkou jsem mluvila, byla jsem k ni objednadana na stredu. Mam prijet zitra a kdyby mi dnes bylo hur a vic bych krvacela tak hned do nemocnice... Zitra se dozvim vic, ale znate to. Nemyslim na nic jineho, nez jestli je vse v poradku... Prosim pouze o Vase vlastni zkusenosti, ne typu "jedna pani povidala.." diky moc a hezky den Lenka

naxii
1. čer 2015

Ahojky, mám to právě bohužel za sebou .. všechny testy pozitivní včetně digi a minulou středu tedy můj 5tt a bohužel od špinění šlo do krvácení pouze dvoudenní a na UTZ v pátek nic, test zeslábl e dne na den..dnes si volám na HCG v krvi ale je mi už teď bohužel jasné, že je po všem.. Zkus testovat dál, pokud ti // zůstane, tak je vše v pořádku.. některé holky běžně krvácí a mají ms.

bajana
1. čer 2015

@lenulele ten prúžok nejako silnel, alebo bol stále takýto slabý? Aký citlivý je test? U mňa 31DC je krásna diaľnica, toto vyzerá skôr na biochemické tehotenstvo...čokoľvek ti tu napíšeme je len výstrel do tmy, tvoj prípad môže byť iný ako x podobných...držím palce

kralovna17
1. čer 2015

Mně se to stalo po těhotenských hormonech - nebrala jsi něco? Ty totiž můžou dělat falešně pozitivní testy... 😒

lenulele
autor
1. čer 2015

Tri testy kazdy od jine znacky a vypadaly takto. Na fotce neni tak znatelna, ve skutecnosti je krasne videt. Hormony zadne neberu uz deset let.Tak uvidime zitra tedy.

rybamrazena
1. čer 2015

Je ti špatně od žaludku jako při omdlení, točí se ti hlava, špatně dýchá, je tam čerstvá krev? Pak to může být mikropotrat.

lenulele
autor
1. čer 2015

Ne,ne, ne, chvili me bolelo bricho jako pri ms. Ale jsou to spis srazeninky a krev. Jako kdyz mi bylo 14 a zacinala jsem mentsruovat 🙂

kacii
1. čer 2015

tak za sebe: ja jsem takto krvacela cele 3 prvni mesice...nebylo to nic jineho nez uhnizdovani vajicka a pak jak se roztahovala deloha, tak mi rupaly cevky... pak byl relativne klid a posledni dva mesice zas... 🙂 nemusi to nutne znamenat nic zleho a s mestruaci v tehotenstvi ma bohate zkusenost moje mamka...ta normalne menstruovala 2 mesice, takze podle vypoctu co se delavaly driv zacal mamce porod o 2 mesice driv...az jsme se narodily, tak samozrejme videli ze nee 🙂

cabo
1. čer 2015

Ja spinila do 10tydne co 3-4 dny. Od potvrzeni tehotenstvi (v 4.tydnu ) jsem lehce spinila bud pul dne nebo i cely den. Mela jsem nizke hladiny obou hormonu a do 12tydne jsem je musela "dodavat". Vse jsme ustaly a za mesic ma maly rok. Drzim pesti,at kontrola dopadne dobre!

iluss
1. čer 2015

U prvního těhotenství jsem "menstruovala" první tři měsíce. Zpočátku jsem kvůli tomu ani netušila, že jsem těhotná.

kleopatra007
8. zář 2015

Ahoj,jsem 17 den po KET dnesni Hcg 5000 a ted krvacim☹bojim se

kejt29
8. zář 2015

Ja potratila v 7tt a to me to vzbudilo v noci jaky to byl sesup. Musela jsem hned do sprchy jak to ze me slo. A to mi bylo naprosto jasne, ze je konec. Drzim palce at je to jen silnejsi hnizdeni 😉

kleopatra007
8. zář 2015

Mrzi me to ☹ ach jo, to je teda zivot.

kejt29
8. zář 2015

@kleopatra007 nevim teda zcela jiste, jestli dekuji spravne, ale moc dekuji za srdicko! 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru