Miminko napité plodové vody - stalo se to někomu?

kalll
13. lis 2018

Dobrý den mam takový dotaz jsem 37tt a dneska na kontrole řekla doktorka ze malá je napita plodove vody a zvětšení žaludek prosím ma nejaká maminka zkušenost s něčim takovým jsem prvorodicka a mam obavy moc dekuji za odpovědi

agneska7
13. lis 2018

@kalll zkusenost nemam ale dr vam jako k tomu nic nerekla?

odula
13. lis 2018

@kalll dyť děcka pijou furt plodovku ne? možná to myslela tak že se prostě zrovna nažunkala?

kalll
autor
13. lis 2018

Řekla ze je napita jen vody a ma ten zvětšení žaludek a a předala me do porodnice nic více do porodnice jdu na kontrolu v pondeli

gruyerre
13. lis 2018

@kalll neřekla to jen jako takovou poznámku, aby nestála řeč? Stejně jako by mohla říct tady má ručičku 🙂

snazilek89
13. lis 2018

@kalll deti v brise pijou plodovou vodu. A pak ji curaji,a tak porad dokola. Asi to rekla proto ze ho kontrolovala ze funguje. Tak jako se kontroluje mocovy mechyr. A do porodnice vas predala asi protoze je cas?

kalll
autor
13. lis 2018

Asi mate pravdu a jajen jsem to blbě pochopila mam jen strach o miminko už jsem několikrát přišla tak ted když se to provedlo tak blaznim moc děkuji za odpovědi

keilin
13. lis 2018

taky bych řekla že to nic nebude. Děti plodovou vodu pijou běžně asi jak píšou holky tak to asi řekla jen mezi řečí jako třeba zajímavost kdyby to něco bylo tak by to snad řekla. 37 tt to už se to blíží tak ať vše proběhne v pořádku a pokud možno co nejrychleji 🙂 ale rozumím ti. Taky jsem o jedno přišla a teď si připadám pomalu paranoidní aby vše bylo v pořádku ..už abych byla taky před porodem a věděla že vše je ok a jen se mohla těšit na miminko 🙂

snazilek89
13. lis 2018

@kalll chapu. Hlavne klid 😊 uz jen chvili vydrzet 😉

priefi
14. lis 2018

@kalll to je v poradku, miminka piji plodovku a pak ji vycuraji, pozdeji, po porodu, az zacnes s kojenim, resp.s mlezivem po cca 2 dnech odejde z miminka i smolka, takove cerne hovinko, ktere se nastradalo rovnez z te plodovky. Dr.to rekla jen informativne, aby rec nestala 😊 vse je v poradku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru