Mohl by gynekolog přehlédnout těhotenství v cca 9.tt?

judy21l
7. kvě 2019

Ahoj zajímalo by mě jestli je vůbec možné aby gynekolog dokázal přehlédnout těhotenství např. v 8-10 tt. Kdyby např. třeba přes HA docházelo k menstruaci a žena by nevěděla že je těhotná.

hanka_12345
7. kvě 2019

@judy21l spis ne, na UTZ uz videt jde

alicie_k
7. kvě 2019

To už je velmi nepravděpodobné, že by se dalo přehlédnout.

asojakova
7. kvě 2019

V tomto tydnu uz je mimi dosti velke, takze na utz by slo krasne videt.
Me "prehledl" kolem 4.-5.tydne, kdy jsem byla na preventivce, jen ze sliznice byla dost vysoka (asi prijde MS).. No za par dni mi zacly priznaky, pak test, a za 2-3 tydny jsem tam byla znova a uz bylo i srdicko.
Takze takhle brzy prehlednout asi jo, ale kolem toho 9.tydne uz se mi to zda nepravdepodobne. Ledazeby bylo mimi o dost mladsi, nez se predpoklada jeho vznik

judy21l
autor
7. kvě 2019

@asojakova mě napsala do zprávy 5,6 mm vysoká sliznice, bylo by to málo na těhotenství?

astyna88
Autor odpověď smazal
Zobraz
dokument
7. kvě 2019

@judy21l malo.... mne rekl doktor, ze neni vubec zvysena sliznice a ze nejsem tehotna. A byla jsem. Na utz tehdy jeste nebylo videt nic a prave jsem tam nemela ani tu sliznici. Dite zdrave, tehotenstvi bez jedineho problemu, porod taky.

astyna88
7. kvě 2019

5-7mm je prumerna vyska sliznice...viz google.

asojakova
7. kvě 2019

Ja jsem prave vubec tehotenstvi neocekavala, vzhledem k udajne neplodnosti. Rikal dle utz jen, ze sliznice vysoka, ze prijde ms. Ale nevim kolik. No a za par dni kolem 7t uz videt bylo vse. Zpetne rikal, ze ta vysoka sliznice uz znamenala tehotenstvi, ale kdo to mohl vedet,ze.

judy21l
autor
7. kvě 2019

@astyna88 ja vím že jsem chráněná, beru ji každý den ve stejnou hodinu už 2 roky a věřím ji, jenže mi pred asi měsícem a pul začaly těhotenské příznaky (časté močení, únava, pocity na zvracení, samotné zvracení, paleni žáhy, bolest v podbřišku), chápu že bych si je dokázala vsugerovat, jenže nejhorší je, že se mi objevily aniž bych o příznacích (jaké jsou) věděla.. ani jsem nemyslela na to že bych mohla být těhotná.. pak nevím jak, jsem se dostala ke článku "těhotenské příznaky" tam jsem si spojila všechny priznaky tak nevím od čeho by to třeba jiného mohlo být.

astyna88
7. kvě 2019

@judy21l

V tom pripade zkus teh.test 😊

judy21l
autor
7. kvě 2019

@astyna88 negativní, ale stejně to prostě nechápu

oveckaluky
7. kvě 2019

@judy21l Taky jsem byla, každou pilulku, co jsem vzala, jsem si zapsala, 100% jsem na žádnou nezapomněla... Nikče bude letos 13 😂
HA není 100%...

lachtanice86
7. kvě 2019

@judy21l ne v 9tt už by si to na monitoru viděla i ty.

judy21l
autor
7. kvě 2019

Děkuji holky, děkuji všem za odpovědi, nevím co mi by mi tedy mohlo být, k tomu mám žlutý výtok, u doktorky jsem byla ale přijde mi, že moje problémy moc neřešila, udělala mi ultrazvuk, cytologii, odebrala chlamýdie, všechno bylo ok, tak já nevím.

judy21l
autor
7. kvě 2019

@oveckaluky jak dlouho jste ji brala?

oveckaluky
7. kvě 2019

@judy21l 3 roky...

judy21l
autor
9. kvě 2019

Tak holky, dneska opět negativní test, už nevím co si mám myslet :/ Těhotenství nejspíš vylučuji, každopádně co by to mohlo být jiného? :/

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru