Můžu v těhotenství na onkologii?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenost s krátkodobými návštěvami na onkologii. Byla jsem tam dnes poprvé na návštěvu za nemocným tatínkem, jsem ve 21.týdnu a sestřičky říkaly že kratkodobý pobyt nevadí, ale nějak mi to vrtá v hlavě, jestli to nemohlo ublížit miminku? Na ozáření byl asi před třemi týdny. Předem děkuji za odpovědi.
maruja
9. únor 2013
Myslím, že by ti to mohlo ublížit psychicky, nic jiného mě nenapadá
jaja91autor
10. únor 2013
Tak psychycky asi ne, byla jsem moc ráda že jsem ho viděla....
martinka24
10. únor 2013
Jestli ti jde o to o záření, tak na tebe to přece žádný vliv nemá.Opravdu jde asi jen o psychyický stav,, pokud ty návštěvy do budoucna nebudou působit problémy psychické, tak na miminko to vliv podle mě mít nemůže.
garfie
10. únor 2013
@jaja91 Zeptej se na to doktora nebo na genetice, ale já myslím že nic nehrozí-i když vím, že přímo po ozáření by se do styku s ozářeným nemělo....strávila jsem cca dva týdny v blízkosti Fukušimy asi pět měsíců po výbuchu (byla jsem na konci prvního trimestru)-takže radiace byla ještě stále vysoká a prcek je v pořádku.
jaja91autor
10. únor 2013
Tak to jste mě holky uklidnily děkuju 🙂 na gynekologii jdu až v pátek, tak se zeptám, na onkologii sestřičky říkaly že to na chvíli nevadí ale tak stejně mě to vyděsilo.

Garfie: u Fukušimy? nějaka dovča? 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli