• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

My holky těhulky z "Čekání na IVF" :)

16. října 2012 
suzzi, já ho jedla poprvé a bylo mi tak zle, že jsem si nemohla ani vyčistit zuby a to bylo všechno z toho.....a já myslela, jaké nemám těhu příznaky a prd
28. kvě 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nechci, ale přítel chce,jenže on je pletka-nevydrží to nikomu neříct-tak uvidíme:slight_smile: Když se to dozvím, tak vám na koníkovi to řeknu-ale jinak rodině a přátelům nee:slight_smile:Jsem zvědavá, jestli to ten můj prdola nevyprdolí:slight_smile:
Proč ne?předtucha je dobrá věc..já tak cítím kluka:slight_smile:) A jestli to bude holka-tak budu fakt překvapená:slight_smile:))
no jako u nas ..ja rikam manzovi co s eporad divis jakej mam pupek,kdyz my oba dva nejsme zadny trpaslici :grinning: a to se jeste divil jakyho ma malyho velkyho pindu :grinning: Ja sem se zase musela ujistit,ze je to kluk :slight_smile: dr mi ukazal pindu i koulicky a rikal, ze z tohohle uz asi holku neudelame tak jsem se smala a rikam tak to jsem moc rada :slight_smile:
Holky,tak se mějte krásně, hezký víkend, peci ty se opatruj a suzy ty odpočívej-žádné okna,jasné? :wink: papa
28. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci uricite pako nejsi..ja jsem tak nejak od zacatku tusila ,ze tam mam dva kluky no a jeden tam fakt je :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajka hezky vikend ti preji :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já se tak těším :slight_smile:
paji krásný víkend :slight_smile:
peci kolikaty den jsi od ET?
28. kvě 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajku pochválit nemůžu, protože tam nemá fotečku, ale suzzi-tobě to tak sluší, jsi fakt krásná ženskí a to těhotenství to mooooooooc sluší :slight_smile:
28. kvě 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
suzzi-já jsem měla ET v neděli, takže 5den
28. kvě 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze jeste jednou tolik a muzes zkusit testik :wink:
28. kvě 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee peci moc dekuju za pochvalu :slight_smile:
28. kvě 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je fakt,ze pri holkach mi vubec nedrzeli vlasy a ted je mam takovy husty a pevny ,asi na tom neco bude,ze holky berou krasu :slight_smile: :grinning:
28. kvě 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
suzzi-protože mě to vždycky znervoznovalo a byla jsem opravdu nesvá, tak jsem se domluvila, že dojdu rovnou na krev, tak jdu 7.6. na odběry
a děkovat nemáš zač, když to někomu sluší, tak ho ráda pochvalím :slight_smile:
28. kvě 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
říká se to, že u kluci dodávqjí na kráse, a co manžel, ten musí být unešený?
28. kvě 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to delas dobre s tou krvi, budes mit tak jistotu :slight_smile: ja musela testovat tu moznost jsem nemela jit na krev.Nikdy nezapomenu jakyho jsme s manzou dostali krasnyho Mikulase :slight_smile:
Peci mas facebook?
28. kvě 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemám:frowning2: zatím jsem si ho neudělala
28. kvě 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No peci vsak jsem to tu dnes psala ty jeho poznamky jaky mam velky bricho :slight_smile: ale on je desne rad...vis svoje vlastni deti skoro nevidi kaslou na nej coz je smutny...tak se na tohohle prdolu uplne trese a rika mi,ze mu budu taky odstrikavat mliko,ze chce taky krmit a ne jenom ja :grinning:
28. kvě 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
suzzi já při každém testu opravdu měla srdce až v hlavě, říkala jsem si, to nemůžu přežít a ruka se mi třásla tak, že jsem se nemohla do te skleničky trefit......to už nechci zažívat
28. kvě 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je skoda my jsme s holkama v kontaktu i na FB ,tak s tim budes muset neco udelat :wink:
28. kvě 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je krásné no tak si dovedeš představit, jak je natěšený můj chlap, když svoje vlastní děti nemá, už kvůli něj se modlím, aby to vyšlo...
28. kvě 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to musím napravit suzzi, hned jak bude chvilka, tak si ho založím:slight_smile:
ja uplne se vracim zpatky s tim testovanim jsem to mela presne tak....ale clovek se boji pri testu ,pak zjistis,ze je pozitivni a pak se clovek strachuje skoro cele tehu :slight_smile: je to boj.
No tak to je jasny,ze kdyz deti nema ,tak mu je chces dat...ale ja vim,ze to ted vyjde urcite :wink:
28. kvě 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak a ty máš temín v srpnu? Ty jo, to už je zachvilku
28. kvě 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peci jdu se na chvili projit uz me boli za tim PC zada ...preji ti krasny vikend a hlad pekne pupicek :dizzy_face: a zaloz si ten FB :wink: paaa
A nezapomen,ze na tebe myslim a drzim vse co mam :dizzy_face:
28. kvě 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo dnes presne 80 dni do porodu :wink:
a ještě, když vidíš, jak se chová k mojím a dal by jim první poslední, opravdu je má moc rád a mají spolu hezký vztah, tak to si říkáš, že si moc zaslouží mít svoje vlastní....
suzzi-tobě taky a opatruj to sluníčko v bříšk a dávej na něj pozor, taky na vás myslím :slight_smile: pa,pa
28. kvě 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak tohle jsem si rikala ja...kdyz jsem mohla mit s prominutim 3 deti s idiotem ,ktery si jich ani nevazil proc bych nemohla dat jedno jemu ,kdyz se k holkam chova tak hezky :slight_smile:
28. kvě 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek