My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

pajka00
10. čer 2010

peci tak to je super...jen si to užívej a je úplně jedno kolik jich tam je, hlavně, aby to bylo všechno v pořádku,že?No nedivím se, že se těšíš na UTZ..protože konečně člověk uvidí on-line co se tam děje a ne jen z počuraného papírku 😀
Suzy,tak to mě mrzí, lidi jsou hrozné svině a to je teda přítelkyně.....aby si dával člověk pozor fakt úplně na všechno!!Snad to nebude mít pro tebe kvůli alimentům nějaké důsledky.

suzanna
10. čer 2010

Paji to nevim jsou to tam kre....mysli si asi,ze kdyz muj soucasny muz vydela hodne penez bouzel jen na prepocet ceskych korun,ale nikdo se nediva kolik co stoji tady ,tak si asi mysli,ze je ma zivit ON a ne vlastni otec ...ja uz tomu nerozumim kam tohle vede...je to bordel.Chlap si udela 3 deti,ze nska se znovu vda a soucasny manzel to ma odnest tak asi tak.

spark
10. čer 2010

🙂 Zdravím vás do horkých dnů)) 🙄
hele ženský,já furt necítím pohyby. 😠 To bude děsnej lenoch,po tatínkovi 😎 Manža když poslouchá,tak říká že tam malej bublá,ale nekope,no. Dneska jdu na USG na srdíčko,tak si aspon poslechnu. 🙂

pajka00
10. čer 2010

Suzy je to bordel...ale snad to bude dobrý, protože je opravdu podle mého fuk, jaký příjem má tvůj současný manžel-nejsou to jeho děti a i když je má rád, neznamená to, že vlastní otec na ně nemusí přispívat...
Spark no to máš teda lenocha🙂 Jasně, důležité je, jestli je v pořádku a když se nehýbá, tak se mu prostě nechce.....on ti to vrátí až se narodí neboj🙂)Pak ho nedohoníš🙂

suzanna
10. čer 2010

spark mozna mas placentu na p-redni stene a budes prcka citit dele 😉
pajka snad to dopadne dobre ja budu bojovat nepripada mi to vubec normalni...

pajka00
11. čer 2010

Pěkné horké slunečné ráno-tropy hadra fakt....máme doma pořád 26 stupňů, komárů hromadu...je to tu teď šílené. Kruci, jestli nebyly lepší ty deště 😀
Tak normální to určitě není, ale naše zákony jsou někdy hodně nenormální.....ale toto je snad něco jiného....tak držím palce, ať nemáš starosti ještě s tímto.

pecicka
11. čer 2010

ahoj Paji, taky se převaluji a nemůžu spát, tak čučím do počítače, je to hnus 😒
všem holkám přeji krásné ráno 🙂

spark
11. čer 2010

🙂 Dobré ráno všem co nespíte! 🙂 Taky se chladim ted co to dá,než přijde ten mazec. I když tady je ted 20 😎 Včera na srdíčku vše v pořádku,tak mam holt lenocha,nebo jak píše Suzann s tou placentou. 🙂 jo a taky jsme asi vybrali ten kočár Q12. Vypadá dobře..

pecicka
11. čer 2010

spark-tak to jsou samé dobré zprávičky 🙂

spark
11. čer 2010

peci..taky mám po té dlouhé cestě radost z každé maličkosti 🙂

pajka00
11. čer 2010

Spark super, mám radost🙂) To vůbec nevadí, že se neozývá, důležité je, že je v pořádku a ať si chrní celý den 😀
Peci ahoj...no odpočívej, já už zařezávám🙂 Kruci, ale komáry máme i v kanclu...hnus.

pajka00
11. čer 2010

Spark kočár hezký...je určitě hezčí než ten kolečkový...mám ráda jednobarevné kočáry nebo kombinaci 2 barev,ale ne oranžovou, protože si všimněte, že teď jezdí každý druhý kočár oranžový....nic proti barvě-ale čeho je moc....

spark
11. čer 2010

pajko... s oranzovou máš pravdu. Jenže me se nejvíc líbí černý kočár,ale nevim jestli černý projde 😎 . Jo a doporučuji film " Trable v ráji" fakt sranda 😀

pajka00
11. čer 2010

Joo tak to mně se líbí taky nejvíc černý🙂 Přítel má naštěstí stejný vkus....ale líbí se mi černý z venku a třeba zelený,šedý,červený-prostě různé barvy vevnitř..je to trošku veselejší-ale je fakt, že ten černý je nejelegantnější a nejhezčí...nevím, proč se mi tak líbí....Sice jsem slyšela hodně názorů, že je to jak pohřební a já nevím co, ale je mi to fuk....kdo si ho kupuje, ať si rozhodne, no ne?🙂

vysocanka
11. čer 2010

Ahoj holky, moc prosim o radu, začly mi šíleně otékat nohy, jsem z toho zoufala, když to jde, mam je nahore, na slunku jsem minimalne, delam si studene koupele, ale stejne.. prosim poradte.

spark
11. čer 2010

Ahoj vysocanko. Me takhle hodně otekla jednou jedna,ale pres noc to preslo. Doktor rikal ze jestli mi oteče zase jen "jedna" tak že to chce videt. Ale myslim,že to je horkem....nevím,jsem v tomhle oboru nová 😎 🙂

pajka00
11. čer 2010

ahoj vys....taky ti neporadím, mně nohy nikdy neotékaly a neotékají.... zeptej se Dr. na to, co s tím...ale děláš to dobře, nohy nahoře a koupele střídavé v teplé a studené-jak tu kdosi už psal...

suzanna
11. čer 2010

Krasne chladne ranko 😀
Tady je asi jen 20 a fouka prijemny vetrik... 🙂 vsak ja rikala at mi to slunicko nezavidite...je to hezky mit teploucko,ale ceho je moc...
vys dej si studeny zabal na nohy a odpocivej to je to jedine co by mohlo pomoct ,porad mej nohy nahore...
peci tak jak se citis ? Zaludek na vode?
My jsme vcera konecne dodelali postylku a komodicku juknete do alba..holky uz mam fakt pocit,kdyz to stoji v te loznici,ze uz je to tak blizko...a pri tom prazdno... 😉 v noci se mi zdalo,ze v ty postylce nekdo place 😀

pajka00
11. čer 2010

No moc hezké suzy🙂 už můžeš rodit🙂)Teda ještě chvilku radši vydrž...ale nachystané máš-tak je to super🙂

suzanna
11. čer 2010

pajka dekuju 🙂 no jeste neni vse vyprano,ale to je snad jeste casu dost....ale jak rikam pocit je to skvely 😵

spark
11. čer 2010

🙂 Suzan krásný 🙂

suzanna
11. čer 2010

spark diky 😉

vysocanka
11. čer 2010

holky diky moc.
Je fakt ze ani kdyz jsem mela zlomenej kotnik sem nemela takovy bakule :( je to hold dan za mimi ovsem co budu nosit na nohou netusim protoze se do niceho nevejdu. Opravdu sexy nožky 🙂)))))))))))))))))

pajka00
11. čer 2010

Vys-gumové žabky🙂 Moje máti měla tak nalité nohy se mnou-narodila jsem se v březnu,že už v lednu nosila kostkované papuče dědkovské na ten zip🙂) Když ji viděl doktor, tak se zhrozil a ležela 2 měsíce před porodem ve špitále....

pecicka
11. čer 2010

suzzi-už je to lepší, ale po ránu je ten žaludek vždycky těžký.........jinak nemám moc na nic chutě, tak u mě je to divný 🙂
vysočanko-to je trápení a co na to doktoři?

vysocanka
11. čer 2010

Gumovy žabky ani žadný jiný žabky nesnesu jak mi otecou i ty prsty tak me to okamzite řeže a mam to zaryty do kuže.
Doktori nic .. :( neco pry by dat mohli ale neni to dobry pro mimi no:(

vysocanka
11. čer 2010

Můj gyn. to se mnou neresil kdyz jsem mu to rikala rikal ze kdyz je moc v poradku je to normalni tak nevim. Volala jsem k obvodacce a rikala ze hold asi je to ted temi parny jeste znasobene a nejhorsi co muze bejt je sedet s nohama nahore ze zily to hold spatne nesou :( ale byla moc ochotna kdyby prej neco mam prijit k ni a neco spolu zkusime vymyslet

pajka00
11. čer 2010

Jo vys-tak jedině ty kostkované papuče🙂

suzanna
11. čer 2010

vys a co nejake zdravotni pantofle co jsou vepredu na prezku a daji se nastavit... 😉 urcite maji v lekarne vyber.

suzanna
11. čer 2010

peci ,ale uznej,ze je to nadherny ty ranni nevolnosti 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru