My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

pecicka
15. čer 2010

dobré ráno kočenky🙂
tady taky svítí krásně sluníčko, ale venku už je to asi horší 😒

pajka00
15. čer 2010

Jo jo sluníčko svítí🙂Ale je zima....snad se to vyvrbí....teplo je teplo i když ty tropy byly dost hnus...ale zase lepší než ty hrozné deště🙂

pecicka
15. čer 2010

to máš pravdu, já si myslím, že 25stupňů je idealních 🙂 paji pamatuješ si ještě na ten první utz, tense dělá vaginálně?

pajka00
15. čer 2010

jo jo, prvních pár UTZ se dělá vaginálně, protože normálně na to tak dobře nevidí....co jsem jezdila na kontroly na Caru...tak vždycky vaginálně-akorát ten poslední mi dělali normálně....ale teď ti nevím-jak dlouho jsem tam jezdila...do 8.týdne?..fakt nevím

vysocanka
15. čer 2010

ja mam stejnou zkusenost i co mi delal dr utz v 17tt tak byl jeste kombinovaný ze zacatku ho delal vaginalne az pak prejel na bricho.

suzanna
15. čer 2010

Cau holciny,maminy 🙂
Tady taky docela chladecek ja jsme moc rada.
peci me delali vaginalni pouze 1x.
pajka tak na vodu jo? A to jako budes sjizdet? To se nebojis??Ja bych se pos.....la 😀

pajka00
15. čer 2010

Jo, na vodu, ale letos jen jako doprovodné vozidlo🙂 Zamáváme loďařům, pojedem se podívat někam na zámek, na oběd, dojedem do kempu-kde se zase všichni potkáme,postavíme stany a ráno zase....takže si uděláme s miláčkem jen takový výlet.....Na lo´d bych nesedla teď...je to přece jenom dřina pádlovat🙂 Jediné co, že budeme ve stanu-což mi neva, akorát to chození na záchod 😀

suzanna
15. čer 2010

pajka a co kdyz bude kosa? Abys nenastydla....ja jsme desna ja bych ve stanu ani z anic..jsem spis hotelovy typ 😀
A ze ty sracove ji nak se jim ani nazvat neda zase zadny email ohledne kocaru neposlali....citim,ze to neni dobre 😠

pajka00
15. čer 2010

Kosa nevadí, vloni jsme pádlovali, zima jak v rusku, 11 stupňů, nohy v žabkách modré zimou,přeprchalo, pak jsme se "vykoupali"🙂) Mám teplý spacák, samonafuk.karimatku a miláčka vedle sebe-copak mi může být zima?🙂 Byli jsme před měsícem v chatkách z papundeklu taky s parijou a byla pěkná kosa a lilo....a v pohodě-vůbec mi zima nebyla...jen ať si prďošek zvyká🙂)
Noo tak to je fakt blbé, že se neozvali-dacani....ale snad to bude co nejdřív už....trvá jim to sakra dlouho.

suzanna
15. čer 2010

pajka mas muj obdiv jsi opravdu dobrodruh 😉
no manza tam zitra opet bude volat nedame jim pokoj!!!

pajka00
15. čer 2010

To víš, že se ráda rochním v horké vaně nebo sprše a snídani do postele 😀 Ale občas takový výlet na pár dní vůbec nevadí-naopak, je to zábava🙂 A když nás jede víc-tak je sranda a člověk si to užije. Vloni jsme se na vodě hrozně nasmáli- i když byla kosa, popíjeli jsme rum s griotkou....a když jsme se v té kose převrátili, utopili jsme litr rumu, tak jsme víc litovali toho pití-pro zahřátí, než to, že jsme se udělali.....však to občas ostatní vytahují ještě teď po roku a baví se tím-jak jsem jim tvrdila, že tam byly aspoň 2 metry vody-jinak na celé Lužnici jsme chvílema drhli dnem lodě o šutry...tak zrovna tam bylo tolik vody🙂)) Ale ono fakt🙂) nedosáhla jsem na dno..

pajka00
15. čer 2010

Jo holky, kde se ztratil fotoblok u každé?Zase dělali nějaké zlepšení, že to tam nevidím u nikoho?

pecicka
15. čer 2010

jo,jo paji furt tady něco mění, nevím proč, člověk si na to zvykne a předělají to 😠

suzanna
15. čer 2010

pajka tak to mate fajn..muj manza na takove akce vubec neni....je radsi sam se mnou a s detmaa nikdo k nam ani nechodi na navstevu nekdy nudea,ale z predesleho manzelstvi vim,ze je to tak proste lepsi...
ja tam fotoblog mam....

pajka00
15. čer 2010

no já zase z předešlého manželství vím jaké to je, když nikam nechodíme, nikdo k nám, žádné akce, zábava...prostě nic....takže teď občas vyrážíme na nějaké společné akce, výlety a když jsme slavili společné narozky-já kulaté on polo-tak se u nás sešlo asi 30lidí-bylo to super🙂 občas se domluvíme celá banda a vyrazíme na prodl.víkend někam do přírody i s dětma-je to fajn. Návštěvy doma teda taky moc neprovozujeme....mám radši doma klid, ale jinak tak 2x do měsíce se nějaký víkend někde něco děje....a je fajn, že se toho účastní i s malýma mimčama-takže nebudu vystrčená z kolektivu a vždycky se najde chůva, která ráda pohlídá🙂
Jo fotoblog máme-ale jen když klikneš na fotku.

suzanna
15. čer 2010

tak jsme si vyfotila dneska pupika 🙂 mam v albumu 😉

pajka00
15. čer 2010

Suzy super🙂myslím,že akorát-sekne ti to🙂

suzanna
15. čer 2010

diky pajka 🙂 konecne jsem dneska ukecala holku,aby me vyfotila...clovek aby se jich porad doprosoval...satky vybral manza ,jsem s nima fakt spokojena 🙂

pajka00
16. čer 2010

No je vidět, že má dobrý vkus🙂

spark
16. čer 2010

Ahoj ženy. Chci se zeptat na ty pohyby. je možné aby to bylo cítit jakoby v jednom místě,nebo mají cestovat? 😨

pajka00
16. čer 2010

ahoj spark..pokaždé jinak.....někdy celý den jen na jednom místě-někdy pokaždé jinde-podle toho jak se přetočí nebo čím zrovna ťuká🙂 Je to takové jemné šimrání, ťukání a ze začátku fakt jen na jednom místě. My jsme sice těhu zároveň, ale když je to u tebe tak málo cítit, tak určitě se moc netočí🙂

pecicka
16. čer 2010

ahoj holky🙂
paji-chtěla jsem se tě zeptat, dělala jsi takhle ze začátku všechny domácí práce?

spark
16. čer 2010

Díky Paji. Něco v bříšku cítim,ale jsem z toho nějak rozhozená. Minulý týden jsme byli na srdíčku a vše ok. A Když si manža poslechne,tak slyší malýho jak si tam plave. Tak to vydržím do příští středy na UZ. O první mimčo jsem přišla v 8. týdnu a už to nechci zažít,tak jsem trošku rozhozená. 🤐
Aspon se můžu zeptat zkušených rodiček 🙂

pajka00
16. čer 2010

Peci nedělala🙂 Nic jsem nenosila, nevysávala, neumývala okna-prostě jsem se fakt šetřila. Vařit,nádobí a takové drobnosti ano-ale jakmile jsem měla někde zapojit a zatnout svaly-tak jsem to nechala na jiných-tak dávej na sebe pozor🙂
Spark...8. a 24 týden se nedají už srovnat, vůbec se nestresuj. Prostě někdo ty pohyby cítí hodně, někdo míň a ty jsi ten druhý případ. Důležité je, že srdíčko bije, malošek je OK a že necítíš nijak moc pohyby nevadí. Chápu, že bys byla klidnější, když bys cítila, jak na tebe ťuká. Já jsem teda cítila všechny 3 děti dobře, ale jestli máš třeba dělohu dál, nebo je mimís otočený zádíčkama k tvému břichu-tak ti ťuká do páteře🙂) Určitě se nestresuj, všechno bude dobré🙂

spark
16. čer 2010

🙂 diky Paji. Neco takového jsem potřebovala slyšet. Jsem klidnější. 😵

suzanna
16. čer 2010

ahojky maminy 🙂
spark a rekl ti dr na UTZ kde mas polozenou placentu?? Jestli ne tak se priste zeptej.A neptal se te, jestli uz mas pohyby? Mela jsi vse rict...ale nestresuj se .Muj prcek byl casto takhle otoceny jak ti pise pajka ,zadickama k tvymu brisku a na jednou miste kopkaj casto 😉 a ze zacatku je to opravdu spis jak dotek motylich kridel ,takove simrani...
peci tak ja delam vsechno,vytiram,luxuju....delam to od zacatku az do ted, holt fakt nemam kdo by to za me udelal a to podotykam,ze kvuli psovi musim vytirat kazdy den 😒 a uz me to pekne zmaha....

spark
16. čer 2010

Suzan. Na placentu jsem se já trdlo nezeptala,ale na ty pohyby jo a páán doktor říkal,že mám ještě času))) Tak ve středu se zeptám.

pajka00
16. čer 2010

Spark není zač, tak to prostě je, ale jak říká suzy-řekni to Dr.ať ti řekne, jak to vevnitř máš poskládané...protože pak se zbytečně stresuješ a není proč🙂
Já už teď taky vytírám a vysávám-ale dřív jsem to fakt nedělala....ale te´d když zapojím břišní svalstvo, tak cítím, jak mi tvrdne děloha....takže se taky šetřím🙂 Ono taky-kdy jindy se může člověk trochu "ulít" než te´d?

suzanna
16. čer 2010

spark zeptej se at mas klidek a kdyz ti dr rekl,ze mas dost casu tak mu ver a jsi take prvorodicka to se stava,ze ty citi ty prvni pohyby opravdu kolem 25 tt. 😉
pajka jasne,ze ja to delam postupne ,taky citim jak mi tvrdne bricho a hlavne me ted v posledni dobe berou pekne zada..vsak uz taky nosim tezkyho klucika v brisku 🙂 ale treba netaham nakupy to ne ,to nosi z auta vsechno manza 🙂

suzanna
16. čer 2010

Jo no a jasne,ze kvuli tomu kacarku zadny email neposlali,takze dneska zase volat,to by se clovek uz z toho pos**l !!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru