My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

pajka00
7. črc 2010

ahoj holky, tak jsem moc ráda, že jste všechny v pořádku🙂 My jsme byli na oslavě-takže to bude noční flamendr, protože se mu náramně líbilo slavit a juchat do 2 do rána🙂
Zuzy jsem zvědavá na fotku a kočárek už je na cestě? No neříkej...kruci, ti si pohli,co? 😉 Hlavně, že ho už budete mít.
Dnes je venku pěkná "kosa"...jen 15 stupňů🙂 to jsou zvraty......
Já jdu k Dr. v pondělí, tak jsem zvědavá, jak malošek porostl....jestli mi to ovšem řekne🙂

pecicka
7. črc 2010

ahoj maminy🙂
suzzi-to už je ale chlap🙂 paji a jak se daří tobě?
mě je celkem fajn, sice mě pálivá často žáha a vrací se mi štávy, prsa už jsou lepší a jinak v pohodě. V pátek jdu poprvé ke své gynekoložce, tak jsem zvědavá.......

suzanna
7. črc 2010

Ahojky 🙂
paji ty mas teda humor po ranu 😀 kocarek ? Ten je v nedohlednu...ale tady v obchode 160km od nas nam ho pry poslou do dvou dni od zaplaceni,takze v Nemecku si nechavam vratit penize a v patek ho objednavam tady....jsem se spalila a z Nemecka uz nic nechci!!!Tak ty takhle uz od ted ucisi maleho flamovat jo?? 😀 No ja vcera cucela na fotbal a asi jak jsme byla napnuta anervozni tak malej radil az do jedne do rana a ja nemohla usnout....
peci to vsechno brzo prejde za par tydnu a pak uz si bude hezky uzivat. 😉

pecicka
7. črc 2010

suzzi-to doufám🙂 jsme zvědavá na pátek, jestli je všechno v pořádku, je to takový divný pocit, když se nic neděje a nevíš, na čem jsi......

suzanna
7. črc 2010

peci ten pocit znam,tak bud ale rada,ze citis paleni zahy atd.protoze to je znamka toho,ze se v tvem tele neco deje 😉
Ja vzdycky byla rada za to,ze je mi spatne 😀

pecicka
7. črc 2010

tak v pátek se zase trošičku uklidním, až mi mudr řekne, že je všechno v pořádku🙂

suzanna
7. črc 2010

jj to chapu,ja byla vcera taky trosku na ten UTZ nervozni ,protoze u predchozich tehu mi porad rikali,ze budu mit male deti .....tak se mi taky ulevilo,ze je malej takovej klacek...ale 3500g po porodu mi fakt staci,protoze mam male vecicky na nej....dej v patek vedet 😉 ja jdu opet za dva tydny a pak uz po tydnu na KO a 5.8. uz jede muj gyn. na dovcu tak doufam,ze stihnu porodit 😅

pecicka
7. črc 2010

suzzi-určitě pisnu, to je legrace, ty chceš do 5.8.porodit a já jdu 5.8 na ten první screning, tak to je fakt sranda a ty máš uplně přesnej termín kdy? No já měla děti 3750g, 4000g a 4200g, tak ted doufám, že bude do 3500g už se nebudu tolik cpát a ndítě čekám s jiným, tak snad to nebude takový macek 😀

suzanna
7. črc 2010

peci 😅 no nejlepsi datum je sice 8.8. ale kdyz dr jede na dovcu 😀 ja mam termin 16.8. ale malej uz je hodne sestouply dole a kdyz jdu na malou citim normlane tlaky,takze si myslim,ze bude driv....
Ja to mam prave ted naopak dite s jinym tak to bude macek 😀

pecicka
7. črc 2010

suzzi-hlavně at je zdravej a máš dobrej porod a všechno ostatní už zvládnem, no ne? 😉 jsi nervozní z porodu?

suzanna
7. črc 2010

peci a jak...svira se mi zadek,kdyz si uvedomim co me zase ceka,ale prezit to musim...a dr vcera rikal,ze kdyz uz je malej ted sestouply ,takze je to vetsinou rychly porod tak to me docela uklidnilo...
Holky sem vubec nic moc nepisou...ja si to jeste uzivam dokud muzu pak uz bude malo casu 🙂

pecicka
7. črc 2010

no já taky koukám, že sem nidko moc nechodí, možná je to tím létem, jsou dovolené a tak🙂 třeba jsem tady už strašně dlouho neviděla tulanka, ona čeká dvojčata, ne? Nobo si ji s někym pletu?

pecicka
7. črc 2010

suzzi-jdu něco uvařit a odpolko zase nakouknu, tak zatím papa 🙂

suzanna
7. črc 2010

peci tulanek a broucek cekaji dvojcatka...ja s nima obcas kecam na faebooku..si rikala,ze si ho taky zalozis 😉

pajka00
7. črc 2010

Tak jsem tu...mám tu vždycky dopoledne holku na zaučení-tak není času nakukovat.
Jo já jsem fakt vtipná, jsem si naivně myslela, že se ti z německa ozvali, že kočár posílají...ó já naivka....super, že ho budeš mít do 2 dnů...a můžeš pak v klidu porodit. Já teď řeším jakou komodu maloškovi na oblečení, protože pokojíček chci kupovat až tak za rok,dva...až prostě půjde do svého.....a aby se to k tomu hodilo...tak te´d babo raď.
Peci mně teda žáha nikdy nepálila-už to klepu- ale ono se to všechno usadí. Taky to letí 9.týden:)) nedávno jsi testovala.....
Já mám prcka od začátku nízko-to mi říkal na screeningu a moje Dr.mi to potvrdila, ale prý proto, že jsem už 2x rodila....a že to ničemu nevadí, důležité je, že čípek je tak jak má být...Tak doufám, že ještě vydrží tak v pořádku-protože já mám ještě čas🙂

dada074
8. črc 2010

Ahoj holčiny,
Suzi poslední uz počítám až kolem 37tt,jinak teď jezdíme každý týden na monitory a do poradny.A jinak toho,že by jsi měla moc malé věci bych se nebála to ultrazvukové vyšetření hodně zkresluje mělo by to být +- až 500g.Jinak Justynek pěkně roste!!!!! 😉

Peci neboj vše bude ok a na pátek držíme palečky 😉

suzanna
8. črc 2010

Ahojky,

dada no ty uz to mas taky za par....vzhledem k tomu,ze je tohle moje 4 dite se muze narodit v klidu o 2 tydny drive rikal dr...3 dite jsem mela take o 10 dni drive,takze ja bych se nedivila,kdyby se malemu zachtelo uz koncem cervence...
No vidis ty jezdis na monitor a tady je to tabu...asi na zadny monitor ani nepujdu me dela dr pokazdy UTZ a tentokrat kontrolovali i pupecni snuru vse v poradku a ja maleho ted i casto posloucham tim domacim UTZ.
A jak ty se tesis? Bojis se porodu???
pajka no rikaji kdyz uz si tehu byla,ze ty prcci lezi niz....

dada074
9. črc 2010

Ahoj všem,

Suzi o porodu mi ani nemluv už se mi o tom i zdá,ale z druhé strany zvládli to ostatní,zvládnu to také a nějak prcek ven musí,no ne 😀 😀 😀 Máte s Pajkou a Pecičkou o proti mě výhodu už víte do čeho lezete 😉

Co to znamená,že leží níž?Já jen,že to říkala teď na monitoru,když ho nemohla najít,pak zabrousila na spodek a byl tam,právě se divila,že u prvního dítěte a v tomto stádiu těhotenství je dost nízko,ale nic jiného nepodotkla,tak jsem se po tom dál nepídila,ale vy jako zasloužilé matky budete vědět co a jak. 😀

suzanna
9. črc 2010

Taky ahoj vsem 🙂
dada nevim jestli neni lepsi nevedet do ceho jdes...no ale ven musi to je jasny 🙂 me nejvic vzdycky pri porodu vadil ten klystyr,ale manza rikal,ze tady davaji prasek tak uvidime...
Ja kdyz ted byla na UTZ tak uz nemohla prave ani zmerit hlavicku,protoze malej uz je sestouplej v panvi....dr rikal,ze je to pak rychlejsi porod ,tak bud rada,ze uz taky lezi niz.. 😉

pecicka
9. črc 2010

ahoj holky🙂
tak jsem dneska byla u Mudr, všechno jak má být, miminko roste, dala jsem fotečku do alba, jen mi našla na pravem vaječníku cysty ☹ prý je to po té stimulaci, tak jsem z toho malinko rozhozená, nikdy jsem to neměla a na cysty netrpím, tak prý se s tím nic nedělá, rozhodně ne do 12týdne, musí se to hlídat a kdyby rostly a utiskovaly mimi, tak se to prý odstranuje laparoskopem, tak snad si to rozmyslí a prasknou nebo už dál neporostou.....

pajka00
9. črc 2010

ahoj holky, peci, tak to je už velká fazolka🙂 Cyst se neboj, většina se vstřebá nebo praskne, jen malé procento dělá neplechu, ale určitě to nebude tvůj případ.
Dada většinou je to u vícerodiček, že mají dítě nízko, ale ničemu to nevadí, tak se neboj. Ono kdyby to byl problém, tak by to doktorka tak v klidu nepřešla. Buď ráda, že ho máš už nízko.....za chvilku můžeš rodit🙂 Ono se to taky pozná u toho "sjetého" břicha, že ze napřed máš břicho až pod prsama a pak se ti vleze celá dlaň pod prsa než ti začne břicho...tzn.že pomalu dítě klesá dolů a připravuje se na porod. U nás, které to máme od začátku nízko, to už nebude asi ten pravý ukazatel🙂 Taky mi to řekli, už ve 20.týdnu na screeningu, že ho mám nízko-však jsem to taky cítila,jak mě tam kopal až dole kdesi skoro v rozkroku🙂

pecicka
9. črc 2010

paji-já doufám, že to bude v pohodě, ona se hrozně divila, že je tam v centru neviděli, protože mají obě dohromady v průměru 8cm, což není malo a za těch 14dní těžko vyrostli do takových rozměrů, no já nevím, jen říkala, že je to z té stimulace.....věřím, že bude všechno jak má být a jak zvládaš všechno ty?

suzanna
9. črc 2010

peci neboj jak pise pajka cysty se vetsinou vstrebaji...vsak oni ti to uz ohlidaji.
Jinak jsem moc rada,ze ti miminko krasne roste 🙂

pecicka
9. črc 2010

suzzi-děkuji moc🙂

pajka00
9. črc 2010

Já v pohodě....nic mě nebolí, nemám žádné problémy, všechno zvládám, i když po pravdě už mě to v té práci baví čím dál míň. Zaučuju holku za sebe a už se vidím doma🙂

pecicka
9. črc 2010

paji-to ti věřím🙂 už aby to bylo

pajka00
9. črc 2010

No ještě měsíc budu pracovat a padla🙂Přesný nástup na MD ještě nevím,ale vezmu si před tím nějakou dovolenou a v červenci mám týden taky, takže to vychází nějak kolem půlky srpna....Takže mám pak v plánu vyprat,vyžehlit,nachystat-ať je vše OK,dokud jsem pohyblivá, protože navíc-člověk nikdy neví, kdy bude muset zalehnout.

suzanna
12. črc 2010

Ahojky maminy 🙂
Taky u vas prsi ? tady prsi a jsem stastna,protoze tuhle noc se skoro nedalo vubec spat jaky bylo priserny dusno 😝
Jinak fotecky od fotografa mam v albumu,ale neleknete se jsem pekna koule 😅

pajka00
12. črc 2010

ahoj holky....jéé suzy já chci taky déšť...taky je pořád 35 stupňů a neochladí se ani v noci-prostě na zdechnutí. Teď jsem přijela od Dr.totálně mokrá z auta...humus. Mimís v pořádku, bohužel zatím otočený zadečkem, tak mu prý mám začít domlouvat🙂 Příště za měsíc ho převáží-jak je velký-tak jsem zvědavá.
Fotečky jsem viděla-moc hezké, sluší vám to spolu🙂 Koule nekoule.....však to nejsou tuky 😉

suzanna
12. črc 2010

pajka tak super,ze je mimis v poradku, 😉 vsak on se otoci ma jeste dost mista a za mesic budes vedet kolik vazi tak parada 🙂
No vsak on k vam ten dest dojde pac tady uz na nas zase vykukuje punta. V noci se vazne neda spat....jsem rikala,ze z toho vedra fakt predcasne porodim.Tuky to sice nejsou,ale koule jsem a to pry mimis ke konci ted pribyra 230 g za tyden tak to potes... 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru