Na ultrazvuk s prsama ve 3. trimestru?

tyrkysovamamca
13. zář 2016

Ahoj maminky a tehulky, Vy, co chodite pravidelne na ultrazvuk=sono. (nebo mamograf), sly jste v tehotenstvi. Jsem ve 3.Trimestru a mela bych jit na pravidelnou prevenci? Dekuji!

loafeer
13. zář 2016

@tyrkysovamamca já chodím pravidelně a vždycky se mě ptají, jeslti kojím...Asi by jim vadila zvětšená ml.žláza, že by to nebylo dobře vidět? Asi bych zavolala a zeptala se. Kdyžtak dej vědět, taky mě to zajímá....

tyrkysovamamca
autor
13. zář 2016

Ahoj! diky, az se tam dovolam,dam vedet.

loafeer
13. zář 2016

@tyrkysovamamca děkuju, jsem zvědavá, co ti řeknou

aquila
13. zář 2016

Pokud sis nic nenahmatala a jedná se pouze o prevenci, tak v těhotenství určitě ne. Až po ukončení kojení 🙂

gepe
13. zář 2016

@tyrkysovamamca ahoj, v tehotenstvi a v dobe kojeni ne, pokud nemas nejaky samo nalez, velkou bolest apod. Po skonceni kojeni az tak minimalne nejdriv 1,5m spis 2m. Ja uz nebyla na ko pres rok a pul (nejsem dlouhodobe kojici). Kdyz jsem cekala prvorozenou, byla jsem v 3.m a uz videla spis jen mlecne zlazy a nebylo moc videt.
Tak uvidim sama zda se neck nezmenilo, co Ti povi 🙂

ditta1990
13. zář 2016

Take chodim na prevenci a v tehotenstvi i pri kojeni jsem chodit nemela, kazdopadne bych zavolala a zeptala se, pro jitotu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru