Používáme cookies. Více informací zde. OK

Napajedla, Zlín - doporučite mi ubytování vhodné s malými dětmi

danielle1988
2. zář 2019
Ahoj holky. Jsem na dovolené u moře. S přítelem jsme měli jsme krizi a ta se tu zlepšila…No, půjdu hned k věci. Spíme spolu… Jediná ochrana je spermicidní gel a tyto dny jsme to dělali každý den. Jenom že dneska jsem asi potom po hodině až hodině a půl šla do moře. To se může nebo ne??? Jsme tu od 29.8 a to mám přesně první den plodný, alespoň podle kalkulačky. Zítra mám mít ovulaci, ale žádné bolesti nemám..... Přitom doma bych je už měla. Chuť na sex je pořád, ale to může být i Nečín jiným že.....🙂)

Styk jsme měli každý den. První jsme užili dvě tbl najednou, druhý den 1 tbl a včera také po 1 tbl, vyvrcholení bylo asi 6 minut po zavedení

V den ovulace, což připadá na zítra nebo pozítří hodláme použít raději prezervativ…

Píšu za kamarádky dotaz - jen přeposílám

Jinak mně ne 31 let a přítel je o 19 let starší… Nemám děti, on s předchozího vztahu jedno
cherris
2. zář 2019
Spermicidni účinky pharmatexu ničí mýdlo. Slaná voda by měla být ok. Pokud si nejste jisté používáním antikoncepce nestyďte se zeptat v lékárně nebo gynekologa. Chápu, že na dovolené je to nemožné 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli