Noční pocení v těhotenství. Jaký máte názor?

amandab
8. bře 2009

Zdravím všechny těhulky, a ráda bych se vás všech zeptala jestli nemáte nějakou zkušenost s pocením v těhotenství? Jsem teprv v 6 týdnu a od samého začátku se každou noc probudím celá spocená, nikde jsem se o tom nic nedočetla a pani doktorce jsem to zapoměla říct, budu ráda za každý názor nebo radu...děkuji

ronie
8. bře 2009

ano mám zkušenost a trvá mi to stále i po porodu, s Oliverem mi to zmizlo po šestinedělí, tak doufám, že i teď, je to hormonama 😉

kvakulka
8. bře 2009

Jéjej, každou noc se k ránu budím spocená jak myš, ale opravdu hodně. Dělají to hormony, občas jsem to takhle mívala před menstruací, ale teď je to opravdu fest. Ještě k tomu jdu za noc tak třikrát na malou, takže jsem ráno pěkně vysušená🙂

evuse
14. bře 2009

Jo měla jsem to taky. Probouzela jsem se zpocená jak myš. Ke konci se to trošku zpravilo, asi i tím, že byla zima, ale hned po porodu to bylo zpátky a nejen v noci, ale celodeně. Ten týden v porodnici byl děsnej, ustoupilo to asi po 14 dnech po porodu.

krista
3. črc 2009

hannah80 • 36tt • Dnes v 08:21
Ahoj holky, mate některá noční poceni? Potím se v těhto vedrech i přes den, ale v noci uplně hrozně. Mam uplně mokry pyžamo. Na netu se piše, že noční pocení příznak rakoviny, ale ja doufam, že je z to hormonů a vedra. Máte to taky někdo? Díky

klara.t • Dnes v 08:23
Měla jsem v počátcích těhotenství týden, možná dva, kde jsem se v noci potila tak, že jsem si převlékala pyžamo. Pak to přestalo. A to nebyly vedra.

ronie • 2d • Dnes v 08:37
hanno, měla sem hlavně ke konci těhotenství, při prvním dítěti-tzn v létě, převlíkala sem se několikrát za noc, jsou to hormony, můžeš být v klidu 😉

ferinka • 1d • Dnes v 09:48
Já se teda potila celé těhu,v noci sem měla návaly,že i přes zimu jsme spali s otevřeným oknem a manžel mi nadával,že si ráno myslel,že je mrtvej jak byl ledovej 😅 ale mě pak bylo dobře 😀 😀

jarka2011
24. dub 2011

Já se prakticky od začátku těhotenství v noci hrozně potím. Teď jsem v 8tt. Tak jste mě trošku uklidnily, že to je normální. Což tedy říkal i můj gynekolog. 😉 Mám trošku strach, jestli za to nemůže nějaká porucha štítné žlázy. Už jsem měla dvakrát podezření na zvýšenou funkci štítné žlázy (asi před 7 a 3 roky), ale nikdy se pak při následném vyšetření nic nepotvrdilo. Poslední rok jsme se snažili, nemohla jsem otěhotnět, tak mi doktor dělal vyšetření krve - hormonální profil, tedy včetně štítné žlázy a všechny hodnoty byly prý v normě. Chci se zeptat, dělá se ještě v průběhu těhotenství vyšetření z krve na štítnou žlázu? Byla bych klidnější. 🙂

myjusiatko
23. led 2016

Tak to mi odľahlo. Bala som sa ze na mna nieco lezie.

hanulehanousek93
4. led 2018

@kvakulka já jsem 5+6 teprve a mam uplne to same :D

persiel
26. kvě 2018

Ahoj,jsem na zacatkuv 5.tt a od sameho zacatku se budim uz v noci spocena. Je to me 7.tehotenstvi,ale tento stav mam po 1. Dopadlo u vas tehotenstvi vzdy dobre, kdyz jste mely nocni poceni? Dekuji za reakce

blondcka
20. črc 2018

@persiel ahoj,tak jak jsi na tom? Je vše v pořádku i přes to noční poceni? Já jsem byla těhotná před 2 lety a měla jsem noční pocení jako pms a když jsem otěhotněla,tak to byl právě první těhu příznak,že je něco zkrátka jinak a to,že jsem se vůbec nezačala od 7DPO potit.No a teď se už rok snažím znovu otěhotnět,ale vždy 7 dní před ms se začnu v noci potit a říkám si klid,teď to třeba může být úplně jinak a můžu být těhotná i přes to,že se v noci začnu potit 🙂

persiel
20. srp 2018

@blondcka ahoj, nocni poceni trvalo asi tak do osmeho tt,od te doby vse o.k.. jsem prekvapive uz v 18.tt. vse zatim v poradku,jen hned v uvodu tohoto tt mi zacalo tvrdnout brisko. Se synem me to trapilo od stejneho tt,az do porodu. Tehotenstvi jsem prolezela.snad to bude ted lepsi.
Jinak nocni poceni jsem mivala odjakživa tri noci pred MS,treti den prisla červená. Ted so presne nevybavuji jestli nocni poceni bylo uz pred terminem ms..nebo zacalo az po..j každopádně opravdu pomaha na to nemyslet, dej si nejaky cil,ukol a soustred se na to. Me po druhe zabralo malovani bytu 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru