• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Noční pocení v těhotenství. Jaký máte názor?

23. ledna 2016 
Zdravím všechny těhulky, a ráda bych se vás všech zeptala jestli nemáte nějakou zkušenost s pocením v těhotenství? Jsem teprv v 6 týdnu a od samého začátku se každou noc probudím celá spocená, nikde jsem se o tom nic nedočetla a pani doktorce jsem to zapoměla říct, budu ráda za každý názor nebo radu...děkuji
8. bře 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano mám zkušenost a trvá mi to stále i po porodu, s Oliverem mi to zmizlo po šestinedělí, tak doufám, že i teď, je to hormonama :wink:
8. bře 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéjej, každou noc se k ránu budím spocená jak myš, ale opravdu hodně. Dělají to hormony, občas jsem to takhle mívala před menstruací, ale teď je to opravdu fest. Ještě k tomu jdu za noc tak třikrát na malou, takže jsem ráno pěkně vysušená:slight_smile:
8. bře 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo měla jsem to taky. Probouzela jsem se zpocená jak myš. Ke konci se to trošku zpravilo, asi i tím, že byla zima, ale hned po porodu to bylo zpátky a nejen v noci, ale celodeně. Ten týden v porodnici byl děsnej, ustoupilo to asi po 14 dnech po porodu.
14. bře 2009 v 01:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hannah80 • 36tt • Dnes v 08:21
Ahoj holky, mate některá noční poceni? Potím se v těhto vedrech i přes den, ale v noci uplně hrozně. Mam uplně mokry pyžamo. Na netu se piše, že noční pocení příznak rakoviny, ale ja doufam, že je z to hormonů a vedra. Máte to taky někdo? Díky

klara.t • Dnes v 08:23
Měla jsem v počátcích těhotenství týden, možná dva, kde jsem se v noci potila tak, že jsem si převlékala pyžamo. Pak to přestalo. A to nebyly vedra.

ronie • 2d • Dnes v 08:37
hanno, měla sem hlavně ke konci těhotenství, při prvním dítěti-tzn v létě, převlíkala sem se několikrát za noc, jsou to hormony, můžeš být v klidu :wink:

ferinka • 1d • Dnes v 09:48
Já se teda potila celé těhu,v noci sem měla návaly,že i přes zimu jsme spali s otevřeným oknem a manžel mi nadával,že si ráno myslel,že je mrtvej jak byl ledovej :sweat_smile: ale mě pak bylo dobře :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se prakticky od začátku těhotenství v noci hrozně potím. Teď jsem v 8tt. Tak jste mě trošku uklidnily, že to je normální. Což tedy říkal i můj gynekolog. :wink: Mám trošku strach, jestli za to nemůže nějaká porucha štítné žlázy. Už jsem měla dvakrát podezření na zvýšenou funkci štítné žlázy (asi před 7 a 3 roky), ale nikdy se pak při následném vyšetření nic nepotvrdilo. Poslední rok jsme se snažili, nemohla jsem otěhotnět, tak mi doktor dělal vyšetření krve - hormonální profil, tedy včetně štítné žlázy a všechny hodnoty byly prý v normě. Chci se zeptat, dělá se ještě v průběhu těhotenství vyšetření z krve na štítnou žlázu? Byla bych klidnější. :slight_smile:
24. dub 2011 ve 22:35  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mi odľahlo. Bala som sa ze na mna nieco lezie.
23. led 2016 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek