Obrovský nárust kg v těhotenství. Máte stejný problém?

madormi
2. čer 2011

ahojte holky, vím, že o hubnutí a tloustnuí je tu spousty témat. ale poslední dny mám skoro depku z toho jak hrozně tloustnu. Jsem v 28 týdnu těhu a mám nahoře 13,5 kg to mi přijde strašně moc na to, že do termínu zbývá 12 týdnů. Už před těhu jsem nabrala( jakmile jsem začla zobat femibion ani jsem se nenadála a 3 kg byla nahoře. Začínám se bát jak budu vypadat za měsíc dva. Máte taky někdo stejný problém, myslím tím takový skok v kilech, případně ty co to mají už za sebou a tolik nabíraly, jak to pak šlo dolů? Mám pocit že poslední dobou mi to skáče tak 1,5 kg týdně a to mi přijde moc ☹ a z vašich zkušeností jak jste nabíraly poslední měsíce nejvíc nebo se to naopak ustálilo a už to nebyly takové skoky? děkuji moc za každou zkušenost 🙂

adelka89
16. čer 2011

@madormi myslim, ze se nemas ceho bat, pri prvnim tehu jsem pribrala 17 kg (coz nepovazuju za extremne moc) ale po pul roce jsem se tesila az budu tehu zas protoze ta vaha sla strasne rychle dolu a pred dalsim tehu jsem skoncila na 49kg 😝 behem kojeni jsem shodila uplne vsechno.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru