OGTT- První hraniční lačný odběr. Jak to bylo u Vás?

phantomek
2. črc 2020

Ahoj,
měla některá z vás hraniční hned ten první odběr, takže ten test nepokračoval, ale u druhého pokusu už to bylo v pořádku? A kolik jste měly tu hodnotu?

Děkuji 🙂

errol4388
2. črc 2020

První lacna 5,3 za týden 5,1. Ale za ten týden stihli snížit limit právě na těch 5,1, takže mě poradna neminula 😒

juliemichal
2. črc 2020

první lačná 5,1 na druhý den taky lačná 5,1 takže diaporadna a kontroluji si doma cukr 1x týdně glukometrem a co 3 týdny chodím do diaporadny

katule1990
2. črc 2020

@phantomek Přišli mi na to na odběrech krve v 11tt. Na lačno 5,3, opakovaný odběr taky 5,3. Jsem na dietě, 3x týdně měřím glukometrem, cca 1x měsíčně chodím do dia poradny.

janule1940
3. črc 2020

První lačná 5,12, druhá 5,0. Další hodnoty v pořádku. Takže podle nich vše o.k. Miminko v pořádku, narozeno 37+0 váha 3100g, takže v termínu by měl tak 3800g.

uzivatelkapetra
3. črc 2020

Taky jsem napoprvé neprošla. I když by se to nemělo, tak před druhým odběrem jsem večeřela dietně a pak už jsem prošla a těhotenství bylo zcela ok

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru