OSCAR, Zlín Baťovka. Jak je to tam s placením?

chezzule
5. led 2012

Ahojky holky 😉 ,chci se zeptat,jestli jste byla některá v tomhle letošním roce na OSCARu ve Zlíně na Baťovce.Jdu tam poprve v pondělí a chtěla sem vědět jak je to tam s placením.Na nástěnce sem viděla nějaké ceníky což mě vyděsilo,ale tady na netu čtu,že je zadarmo.Tak teda nevím,jak to doopravdy je.Děkuji za odpovědi 🙂

julistep
8. led 2016

@pladik Ja byla 11.11. taky streda,tak se budu modlit,ze slouzil jen ve stredy a hlavne ze to po novem roce nikdo nezmenil... 😀

karamela007
9. led 2016

@julistep a na kolik jdeš? Dopo nebo odpoledne?

julistep
9. led 2016

@karamela007 odpo 13:45 tušim.

karamela007
9. led 2016

@julistep Já jdu totiž ráno v 9🙂

julistep
9. led 2016

@karamela007 dvanacteho? 🙂 tož pak kdyztak pisni,kdo slouží,moc dekuji 🙂 😘

karamela007
10. led 2016

@julistep ano, už jsem na to myslela, napisu🙂

julistep
11. led 2016

@karamela007 Moc děkuju,držím palečky na zítřejší utz... 😃😘

karamela007
12. led 2016

@julistep hezky den! Je tam doktorka a je mooooooc prijemna🙂

julistep
12. led 2016

@karamela007 A celý den,nestřidají se po obědě? 🙂 a jak jsi dopadla?

karamela007
13. led 2016

@julistep tak co, stridali se? Ja byla z pani doktorky nadsena.. a dopadli jsme dobre, jen pohlavi jeste nevime🙂 A co ty? Taky spokojenost? :')

heluskal
13. led 2016

Hezký den, jdu s dotazem, pročítala jsem diskuzi, tak jen pro upřesnění informací, v Baťovce se za oskara neplatí? Děkuji

raaduska
13. led 2016

zdravím..platí. 800 Kč. Byli jsme někdy v říjnu..

heluskal
13. led 2016

@raaduska Děkuji 🙂

julistep
13. led 2016

@karamela007 Ahoj,nene,byla tam ona,byly jsme jeji posledni 🙂 byla uplne uzasna,akorat nase slecna si usmyslela,ze se tam pokrouti jak zizalka a neukaze vubec nic ani po prochazce ani po sladkem,takze 19.1. jdeme znovu 😀 😀 jedinne,co bylo videt,tak pipinka 🙂 😆

pampeliska1
13. led 2016

@heluskal platí se od srpna..do té doby byl zadarmo (tedy pro pacientky 🙂 )

anetaly
20. led 2016

Ahoj holky, jdu za tři týdny na screening ve 20 týdnu, a zajímalo by mě zda se platí? Nevím jestli jít na prediko nebo na Oscara. Díky 🙂

julistep
20. led 2016

@anetaly neplati

oliv_oilova
20. led 2016

@anetaly Ahojky, platila jsem pouze 1.screening v Baťovce, 2.už byl zdarma. Jen se platí fotky, dvd apod..

oliv_oilova
20. led 2016

@julistep vidím, že nejsme jediní, kterým se malá slečna rozhodla ukázat jen z těchto částí 🙂 🙂 🙂

julistep
20. led 2016

@oliv_oilova 😃 ja byla vcera opakovane a nastesti uz to bylo lepsi 😃 akorat rucicky pred pusinou nechala furt a pridala tam i nozky,tak fotka nic a musim se vzhledem nechat prekvapit 😃

oliv_oilova
20. led 2016

@julistep juu, rak aspoň, že je malá v pořádku 🙂 🙂 taky mám fotku jenom zadecku a zad 🙂 🙂 asi se obě nerady fotí 🙂 🙂 tak, ať se daří a hodně zdravíčka pro budoucí maminku u dcerušku 🙂 🙂

heluskal
27. led 2016

Chtěla jsem se ještě zeptat, čeká se tam dlouho? A jak dlouho celé vyšetření trvá, děkuju

pladik
27. led 2016

@anetaly a kde jsi byla na prvním screeningu?

pladik
27. led 2016

@heluskal záleží, na kolik jsi objednaná a jak budou doktoři rychlí ale hodinu a půl si vyčleň 🙂

heluskal
27. led 2016

@pladik O půl 12 tam mám být na krev a na 12 jsem objednaná na oscara, tak jestli budu aspoň ve 14h hotová

pladik
27. led 2016

@heluskal to si myslím, že snad jo. Já tam teda šla ráno na první možnou minutu a předběhly mě tři a to jsem tam došla první...

heluskal
27. led 2016

@pladik A byla jste objednaná?

pladik
27. led 2016

@heluskal jo, hned na otvíračku 😀

heluskal
27. led 2016

@pladik No super, to abych tam dorazila tak o hodinu dřív 😀, děkuji za info

pladik
27. led 2016

@heluskal jestli vás vezmou, když dojdete dřív... Já fakt nevím, podle čeho tam berou... Jako pořadí

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru