Osypané bříško po krému Lady Max, máte zkušenost?

aspnet
17. pro 2014

Ahojky, celé těhotenství jsem byla pyšná, že mám pěkné bříško bez strií atd... Teď jsem 37.tt a bohužel jsem změnila krém na bříško z Elaty-Q na Lady MAX care samozdřejmě je to z lékárny ☹( Mám teď bříško celé osypané jakoby malé uhříky ☹. Krém jsem přestala hned používat a snad se mi to zase spraví do původního stavu.
Máte někdo také takovou zkušenost s tímto krémem? Lady MAX care? Děkuji...

kamca77
17. pro 2014

Ahoj, s tímto krémem zkušenost nemám, ale také se mi na konci těhotenství dělaly malé uhříky na bříšku. Po porodu už jsem to tam neměla, jsou to hormony, v tom posledním trimestru jich je víc než dost...a po porodu také 🙂 Občas se stává, že krémy co obsahují různé oleje, ucpávají pokožku a póry pak nemůžou dýchat a zanicují se, takže je lepší asi teď nic nemazat, sklon ke striím je prý i dědičný, já jsem moc nemazala a žádné nemám. Kamča

aspnet
autor
17. pro 2014

@kamca77 Děkuji, to jste mi udělala radost 🙂

eva118
17. pro 2014

Mě se taky osypalo břicho ke konci těhotenství, svědilo to. Měla jsem strach, jestli je vše ok, osypání může být při vysokých jaterních testech. Změnila jsem krém a zmizelo to. Používala jsem ten krém dlouho a pokožka už řekla dost 🙂 .

aspnet
autor
18. pro 2014

@eva118 jj... svědí to jako blázen, až to i bolí... Mažu to měsíčkovou mastí, ta snad nemůže uškodit...Děkuji 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru