Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Padání vlasů v těhotenství a při kojení- Curapril. Může se i při kojení?

KojeníMateřské mlékoPo poroduVypadávání vlasů po poroduJsem těhotnáVitamíny pro těhotné33. týden těhotenství
malinkaajka
17. dub 2020

Ahoj,
chtěla bych radu, zkušenosti a možná i názory. 🙂
Jsem v 33tt a po porodu mám v plánu i kojit, pokud to půjde. Narazila jsem na vitamíny od značky Curapril. Ráda bych to vyzkoušela už nyní, také proto, abych zmírnila/předešla vypadávání vlasů po porodu ale také proto, že bych chtěla vlasům dodat život. Sice psali na stránkách, že je užívají i těhotné ale zarazilo mě, že je ve vitaminech kofein a tak si říkám, když budu kojit tak to půjde i do mléka ne?
Samozřejmě nevím, jaký poměr tam toho kofejnu je ale aby pak zas malá nespala celou noc třeba 😆 Nebo já nevím možná to je blbost, je to me prvni mimi., tak bych ji nerada cpala nějakýma sr*čkama.

martiniquest
17. dub 2020

Za prve, vypadavani po porodu nijak neovlivnis - je to hormonalni zalezitost.
Za druhe, spousta kojicich matek pije denne kavu nebo cerny/zeleny caj a deti jim spi normalne. Kazde dite je original. U syna jsem pila dve kavy denne, spal krasne. U dcery piju zeleny caj, v noci spi krasne, pres den je to horsi - ovsem s kavou/cajem to nesouvisi.
Ja osobne bych se vykaslala na potravinove doplnky a soustredila se na kvalitni jidlo.

domca1991
18. dub 2020

@malinkaajka Ahojky, asi tě nepotěším, ale vypadávání nejde ovlivnit. Já mám hustou hrivu a po porodu mi vypadala polovina vlasů. To jsou prostě hormony :/ myslím, ze jakýkoli přípravek jsou jen vyhozené peníze. A to jsem zkoušela vlasové hnojivo i šampon plantur39 samozřejmě naprosto k ničemu.

malinkaajka
autor
19. dub 2020

@domca1991 Tak to už se těším. 😏😀 I tak děkuji. 😊

veruuu_kubesovic
19. dub 2020

Padání vlasů se po porodu nevyhneš, tomu nejde předejít, je to vlivem hormonů....
A někdo může pít kafe jakmile porodí, někomu pláče dítě i jakmile vypije čaj na kojení....

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru